Aktualności

6 perfum zainspirowanych bogactwem

6 perfum zainspirowanych bogactwem

Grudzień 29, 2017 0 komentarzy

Dobre perfumy mogą podnieść samoocenę i dodać pewności siebie. Szczególnie takie, które zostały zainspirowane kamieniami szlachetnymi i cennymi kruszcami.

Mała buteleczka perfum może kosztować tyle samo, co złoto czy srebro. A które zapachy były inspirowane cennymi kruszcami?

Michael Kors Gold

Michael Kors jest znany z prowokacyjnych kampanii, w których odwołuje się do świata luksusu. Często na wybiegach pojawia

Chanel Platinium Egoiste

Platyna to jeden z najdroższych kruszców na świecie. Kojarzy się z szlachetnym połyskiem i wyrafinowaną biżuterią. Perfumy dla mężczyzn Chanel Platinium Egoiste pozwalają obcować z platynowym czarem na co dzień. Wystarczy rozpylić wokół siebie mgiełkę tego piżmowo-drzewnego zapachu, w którym da się wyczuć też lawendę czy jaśmin. Chanel Platinium Egoiste ma elegancką, bryłowatą buteleczkę z korkiem, który przypomina platynę. Dla wszystkich mężczyzn, którym zależy na wyjątkowości i nieskazitelnym stylu. Kojarząca się z bogactwem nazwa nie oznacza, że taki zapach musi być drogi. Gdzie można znaleźć perfumy Chanel Platinum Egoiste? Sprawdź!

1 Million Paco Rabanne

Czasem wystarczy dobry pomysł na opakowanie, by zdeklasować konkurencję na rynku perfum. Tak było z zapachem 1 Million Paco Rabanne, który kojarzy większość osób interesujących się rynkiem perfum. Wszystko za sprawą niezwykle bogatego flakonu w kształcie sztabki złota. Ten męski zapach świetnie sprawdza się jako prezent wtedy, gdy chcesz dać znać wybranej osobie, że jest naprawdę wyjątkowa. Dla kobiet w podobnym czasie Paco Rabanne stworzył zapach Lady Million Prive, który ukryty jest we flakonie przypominającym diament.

Versace Yellow Diamond

Wartość diamentów jest nieodłącznie związana z ich wyjątkowością. Jeszcze rzadziej występują brylanty w kolorze żółtym. Można jednak z nimi obcować przynajmniej w wersji zapachowej na co dzień. Tak nazywają się jedne z popularnych perfum Versace, które ukryte są w niepozornym flakonie zakończonym ozdobnym, „diamentowym” korkiem. Według twórców w żółtym diamencie da się wyczuć mimozę, lilię wodną czy gruszkę.

Chopard Wish Turquoise Diamond

Rzadkość kolorowych diamentów pobudza wyobraźnię nie tylko projektantów Versace. Również Chopard ma w swojej ofercie perfumy o zapachu brylantu. Tym razem niebieskiego. Pachną one słodko i kwiatowo dzięki unikalnym woniom magnolii czy liczi.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.