Aktualności

7 Festiwal Rodziny – 31.05.2020

7 Festiwal Rodziny – 31.05.2020

1 marca, 2020 0 komentarzy

31 maja 2020 roku na Stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się VII Festiwal Rodziny. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację A.R.T. Dla uczestników wydarzenia czyli Rodzin z dziećmi, przygotowaliśmy moc atrakcji!

Specjalnie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka wystąpi Arka Noego a do tańca zagra i zaśpiewa Robert Lipka z zespołem „Cała Praga Śpiewa”!

Festiwal ma charakter bezpłatnej, otwartej, rodzinnej imprezy, podczas której uczestnicy biorą udział w szeregu aktywności o charakterze rekreacyjnym, sportowym, edukacyjnym i integracyjnym.

Celem i przesłaniem Festiwalu Rodziny jest: aktywizowanie rodzin do wspólnego spędzania czasu, budowanie pozytywnego wzorca Rodziny – zdrowej, aktywnej, otwartej, w której wszyscy współpracują ze sobą jak w drużynie oraz pokazanie jak ważne dla więzi rodzinnych są wspólnie spędzone, radosne chwile.

Podczas Festiwalu odbędzie się zbiórka publiczna, której celem będzie sfinansowanie zajęć dla młodzieży i seniorów prowadzonych przez Fundację A.R.T. Więcej o działaniach Fundacji A.R.T. można znaleźć na stronie: www.fundacjaart.pl. Dzięki Sponsorom i Partnerom VII Festiwalu Rodziny każdy z darczyńców zbiórki otrzyma podziękowanie w postaci upominku dla dziecka lub rodziny.

Festiwal Rodziny organizowany jest od 2014 roku przez Fundację A.R.T., dwie edycje we współpracy z Fundacją Miejsce Kreatywne oraz przy dofinansowaniu imprezy przez m.st. Warszawa. Festiwal Rodziny cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy. W sześciu edycjach Festiwalu udział wzięło około 50 tysięcy warszawiaków, głównie rodzin z dziećmi. Frekwencję oraz aktywny udział warszawskich rodzin zapewnia nam sprawdzona, różnorodna formuła wydarzenia.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkich serdecznie zapraszamy 31 maja na Stadion Polonii w Warszawie !

Partnerem medialnym Festiwalu jest portal rodzinny Miasto Dzieci.

Do promocji wydarzenia zostaną wykorzystane, sprawdzone podczas poprzednich edycji festiwalu, strony Fundacji. Fundacja A.R.T. prowadzi portale internetowe, które docierają w sumie do ponad 200.000 osób, głównie z branży edukacyjnej i rodzinnej oraz dzięki zaangażowaniu naszych partnerów medialnych.

Działania prowadzone są w mediach społecznościowych oraz naszych serwisach:

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.