Aktualności

Akademia Zatrudnienia

Akademia Zatrudnienia

28 kwietnia, 2013 0 komentarzy

AKADEMIA ZATRUDNIENIA to bezpłatne źródło wiedzy i inspiracji niezbędnej do sprawnego zarządzania firmą. Rozwiązania prezentowane w ramach Akademii pozwalają na maksymalne dopasowanie poziomu zatrudnienia do potrzeb firmy, a co za tym idzie, generowanie oszczędności, dostęp do wysokiej klasy specjalistów czy utrzymanie pracowników nawet czasie kryzysu.

Akademia to codzienna porcja najważniejszych informacji o rynku pracy, w tym w szczególności o elastycznych formach zatrudnienia, to regularnie ukazujące się artykuły, felietony, blogi ekspertów, videoblogi, filmy i narzędzia stanowiące wsparcie w zarządzaniu zespołem zatrudnionym w formie elastycznej.

Redakcja Akademii Zatrudnienia dba o najwyższy poziom zamieszczanych artykułów, materiałów multimedialnych i narzędzi, zaprasza ekspertów z wielu dziedzin takich jak m.in. prawo pracy, HR, zarządzanie personelem, zarządzanie przedsiębiorstwem, coaching, psychologia pracy i wielu innych.

Akademia Zatrudnienia powstała dzięki współpracy firmy NU-LAB i Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych w ramach projektu Zatrudniam elastycznie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Priorytet I Zatrudnienie i Integracja Społeczna Działanie 1.3 Ogólnopolskie programy integracji i aktywizacji zawodowej, Poddziałanie 1.3.2 Projekty na rzecz promocji równych szans kobiet i mężczyzn oraz godzenia życia zawodowego i rodzinnego), realizowanego na podstawie umowy o dofinasowanie z zawartej z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt  Zatrudniam Elastycznie powstał przy współpracy firmy NU-LAB i Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Firma NU-LAB od 7 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta biznesowego opartej na wiedzy i doświadczeniu ekspertów z takich dziedzin, jak zarządzanie (w tym zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem), rynek kapitałowy, profesjonalna obsługa klienta, motywowanie i wzrost efektywności sprzedaży, coaching, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Firma odniosła największe sukcesy w obszarze szkoleń (w tym e-learning) oraz pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. Dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu dotacji, a także zespołowi ekspertów świadczących usługi w zakresie doradztwa i rozliczania projektów, obsługa świadczona przez firmę NU-LAB jest kompleksowa. Wsparcie firmy pozwala na sprawne zrealizowanie projektu poprzez zwiększenie możliwości firmy bez zbędnego obciążenia personelu nowymi obowiązkami  i minimalizację ryzyka związanego z samodzielnym rozliczaniem dotacji.

Firma NU-LAB  współpracowała przy realizacji ponad dwudziestu projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Ekspertów firmy cechuje duże doświadczenie oraz znajomość i umiejętność wdrażania innowacyjnych rozwiązań dzięki kompetencjom wypracowanym poprzez pobieranie  edukacji i współpracę przy projektach w kraju i za granicą.

Firma posiada w ofercie również prowadzenie szeroko pojętych badań, w tym badań marketingowych, badań efektywności pracowników (m.in. przez usługę tajemniczego klienta). Naszym klientom oferujemy także profesjonalną produkcję filmów promocyjnych i animacji umożliwiających atrakcyjne przedstawienie firmy i jej oferty na stronie internetowej oraz podczas targów branżowych. Dopełnieniem naszej oferty jest kompleksowa organizacja konferencji wraz
z obsługą audiowizualną, w tym relacją na żywo przez internet z użyciem nawet  sześciu kamer.

Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych (INES) jest pozarządową instytucją otoczenia biznesu, tworzącą idee oraz programy dla życia gospodarczego i społecznego w Polsce. Jest organizacją prywatną, niekomercyjną i niezależną. INES od początku swojej działalności podejmuje się przede wszystkim realizacji zadań, które pobudzają postawy przedsiębiorcze, wspomagają wzrost świadomości przedsiębiorców poszukujących zewnętrznego kapitału na rynku finansowym, przyczyniając się tym samym do rozwoju segmentu małych i średnich firm na polskim rynku.

Źródło: nu-lab.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.