Aktualności

Business Mixer – Managernaobcasach partnerem medialnym

Business Mixer – Managernaobcasach partnerem medialnym

20 marca, 2012 0 komentarzy

Business Mixer to seria dwudziestu flagowych wydarzeń AIP Business Link, które odbędą się na przestrzeni tego roku w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku.

Celem Business Mixer’ów jest budowanie społeczności złożonej z najlepszych polskich startup’ów, biznesowych ekspertów, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, innowatorów oraz osób, które postawą i działaniem reprezentują pasję, poświęcenie i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów.  Wydarzenia uświetniają wystawy młodych artystów i fotografów oraz muzyka od najciekawszych polskich DJi i producentów. Energetyzująca atmosfera biznesowo-artystycznego tygla sprzyja poznawaniu nowych ludzi.

Spośród wszystkich startup’ów biorących udział w cyklu Business Mixer wybrane zostaną trzy najlepsze. Otrzymają one zaproszenie do udziału w Gali Finałowej, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w kwietniu 2013 roku. Zwycięzca cyklu otrzyma tytuł Startup Roku, statuetkę Polski Przedsiębiorczej oraz nagrodę w postaci wyjazdu do jednej z międzynarodowych ambasad PP.

Każdy Business Mixer złożony jest z czterech części:

  • Prezentacja eksperta
  • Pitch – 3-minutowe wystąpienia 3 startup’ów przed panelem eksperckim
  • Wybór najlepszego pomysłu biznesowego
  • Networking przy drinkach, cateringu, muzyce i sztuce

Każdy Mixer ma swój temat przewodni. Będziemy inspirować i prowokować dyskusje m.in. na poniższe tematy:

  • Inspired by… digital world: impreza prezentująca możliwości technologii, dająca startupom okazję do zaprezentowania swoich produktów. Zaproszeni goście pokażą swoje sposoby na wykorzystanie innowacyjnych technologii w biznesie, sztuce wizualnej lub muzyce.
  • Inspired by… brands: tworzenie marki od podstaw i jej promocja, wpływ jaki indywidualne cechy produktu mają na odbiorców, dobieranie kolorystyki, logotypów… w zestawieniu z logotypami na ciele – tatuaż jako forma indywidualnej ekspresji.
  • Inspired by… internet trends: trendy związane z promocją w Internecie – w jaki sposób promować, gdzie promować, rola społeczności w docieraniu do klienta, zachowania konsumentów, targetowanie, tworzenie trendów, virali… w otoczeniu grafik studentów ASP.
  • marcowy-business-mixer-2012

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.