Dr Joanna Heidtman

Dr Joanna Heidtman

Dr Joanna Heidtman

9 września, 2014 0 komentarzy

Socjolog, trener, doradca i coach. Wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i Cornell University w USA. W Pracowni Procesów Grupowych w IS UJ prowadziła przez 10 lat badania dotyczące konfliktów i dynamiki grupowej. Jest współzarządzającym firmy doradczej Heidtman&Piasecki, współzałożycielem Fundacji na rzecz Kapitału Intelektualnego, certyfikowanym wykładowcąHarvard Business Review Polska (ICAN INSTITUTE).

Od wielu lat realizuje projekty doradcze i rozwojowe dla klientów: Programy głębokiej diagnozy kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa oraz umiejętności i kompetencji menedżerskich. Jako coach pracuje indywidualnie z menedżerami wyższego szczebla, specjalistami, szefami zespołów projektowych. Tworzy narzędzia rozwoju kompetencji liderskich bazujące na wiedzy psychologicznej i oraz na doświadczeniach zebranych w organizacjach. Prowadzi zajęcia w „Akademii Strategicznego Przywództwa™“ oraz Akademii Innowacji”. Zrealizowała wraz z Piotrem Piaseckim kilkanaście programów doskonalenia umiejętności przywódczych dla menedżerów, zarządzania ludźmi w zmianie,   rozwoju talentów liderskich w organizacji.  Jej publikacje pojawiły się w Harvard Business Review, Marketing & More, ThinkTank, w Charakterach. Współpracuje jako ekspert z TVP, TVN, TVN24 oraz z portalem Onet.pl. Posiada licencję Insight Discovery, certyfikat „Art & Science of Coaching” wydany przez  Erickson College International, certyfikat Praktyka NLP oraz doradcy zespołów uczenia się metodą „Action Learning”. Jej dwie książki poświęcone są indywidualnej efektywności (“W zgodzie ze sobą, w zgodzie z innymi” wyd. Emka) oraz problematyce pracy zespołowej (“Procesy grupowe – perspektywa socjologiczna” Wyd. Scholar).

Link do tekstów w HBRP “Blogosfera liderów”:

http://blogi.hbrp.pl/blog-biznesowy/author/jheidtman/

Tu odrobina „dokumentacji” z wystąpień (zdjęcia ze spotkań oraz film z wystąpienia na  III Forum Przedsiębiorców GT):

https://www.facebook.com/joanna.heidtman

ZAKRES:

wystąpienia, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty.

TEMATYKA:

BIZNES

Zarządzanie ludźmi w zmianie

Budowanie zaangażowania

Kultura zmiany, zmiana kultury

Innowacyjność jednostki, innowacyjność organizacji

Lider w zmianie

Lider jako coach

Kultura innowacyjności

Kultura coachingowa

Budowanie zaangażowanie w okresie zmian

Efektywne zespoły

Komunikacja w zmianie

Wpływ i przywództwo w nowoczesnych organizacjach

Sieci i zespoły – rozproszone przywództwo i wywieranie wpływu

INWESTYCJA W SIEBIE

Cztery filary zmiany osobistej i zawodowej

Twórcze rozwiązywanie problemów

Efektywność osobista – Twój indywidualny styl zachowania

KOBIETY

Buduj na mocach, czyli rób to, do czego jesteś stworzona

JĘZYK WYKŁADU: polski, angielski

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

4 × three =