Marek Zuber

Marek Zuber

Marek Zuber

5 września, 2014 0 komentarzy

Wysoko ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych. Prowadzi działalność w obszarze doradztwa finansowo- kapitałowego. Był szefem doradców ekonomicznych premiera Kazimierza Marcinkiewicza, nagrodzonym nagrodą „Polityczny doradca roku”.

Był Głównym Ekonomistą w firmie TMS i TMS Brokers, a później w Internetowym Domu Maklerskim oraz analitykiem i ekonomistą banku BPH.

Jego komentarze dotyczące kwestii gospodarczych regularnie ukazują się w mediach.

Jego wykłady uświetniające wydarzenia biznesowe, seminaria, konferencje i kongresy, cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na przekazywanie trudnej wiedzy ekonomiczno-finansowej w oparciu o bogate doświadczenie biznesowo-doradcze, w sposób przystępny i interesujący dla odbiorców.

ZAKRES: wystąpienia, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty.

TEMATYKA: zagadnienia makroekonomiczne, rynki i instrumenty finansowe i inwestycyjne, zarządzanie finansami, zarządzanie ryzykiem rynkowym,  analiza finansowa, wycena wartości przedsiębiorstwa, oferty publiczne (PRE-IPO, IPO), programy ustrukturyzowane.

JĘZYK WYKŁADU: polski i angielski

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

seventeen − 13 =