Mariusz Gzyl

Mariusz Gzyl

Mariusz Gzyl

3 lutego, 2015 0 komentarzy

Dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, specjalizujący się w tematyce gospodarczej i społecznej. W swojej karierze był m.in. rzecznikiem prasowym i szefem PR największej wówczas polskiej firmy – Centrali Produktów Naftowych CPN SA.

Od przeszło dwóch dekad związany z Polskim Radiem, w którym stworzył wiele autorskich programów, prowadził m.in. magazyn Cztery Pory Roku, a od kilku lat jego głos znają stali słuchacze Jedynki za sprawą Radia Kierowców.

O wpływie gospodarki na portfele portfele Polaków pisał przez parę lat jako dziennikarz Działu Ekonomicznego w dzienniku Rzeczpospolita, a zawiłości mechanizmów rynkowych tłumaczył m.in. w autorskim programie tv „Finanse-Niuanse”.

Przez ponad cztery lata był gospodarzem studia i prowadzącym „Studio Biznes” polsatowskiej TV Biznes, w której regularnie „przesłuchiwał” najważniejsze osoby w kraju odpowiedzialne za ekonomię i gospodarkę.

W tzw. międzyczasie przygotował i prowadził na antenie TV Biznes kilka magazynów. Dał się również poznać jako autor i prowadzący na antenie TVP Polonia „Tygodnik gospodarczy”, adresowany do odbiorców w Polsce i za granicą.

Pracował też w Ministerstwie Gospodarki jako doradca wicepremiera. Od ponad roku jest jednym z prowadzących pasma publicystyczno-informacyjne na antenie Polskiego Radia 24, w którym ma też swój autorski magazyn motoryzacyjny.

Oprócz tego swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje innym biorąc udział w szkoleniach medialnych dla kadry menedżerskiej, podczas których m.in. uczy wypowiedzi i zachowania przed kamerą oraz w radiowym studiu, doradza jak najlepiej sprzedać swój wizerunek w mediach i jasno się komunikować.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

9 + twelve =