Aktualności

Cena terminali płatniczych zbyt wysoka? Odbierz terminal za darmo!

Cena terminali płatniczych zbyt wysoka? Odbierz terminal za darmo!

11 listopada, 2020 0 komentarzy

Cena terminali płatniczych często zniechęca przedsiębiorców do instalacji urządzeń płatniczych w swoich firmach. Tymczasem w Polsce działa program, dzięki któremu można otrzymać terminale płatnicze za darmo!

Cena terminali płatniczych różni się w zależności od modelu i, co za tym idzie, funkcjonalności urządzeń płatniczych. Coraz częściej można spotkać nowoczesne terminale np. typu smart, dzięki którym mamy dostęp do nowych, dodatkowych funkcji takich jak np. przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji czy możliwość drukowania logo swojej firmy na odwrocie wydruku.

Wielu przedsiębiorcom instalacja terminala płatniczego w przedsiębiorstwie kojarzy się jednak z dużymi kosztami przez co zwlekają z podjęciem takiej decyzji lub całkowicie rezygnują z udostępnienia swoim klientom płatności bez gotówki. Niesłusznie! Terminal płatniczy można bowiem otrzymać zupełnie za darmo! Co więcej, przez 12 miesięcy można nie płacić za jego użytkowanie, a po 12 miesiącach otrzymać nowoczesny terminal typu smart na własność za 0 zł. Jak to możliwe?

Program Polska Bezgotówkowa. Odbierz darmowy terminal płatniczy!

W Polsce dostępność terminali płatniczych nie jest duża. Choć w naszym kraju zostało wydanych blisko 40 milionów kart płatniczych wciąż w wielu miejscach klienci zmuszeni są do płacenia gotówką. By mówić o pełnej dostępności do transakcji bezgotówkowych, szacuje się, że liczba urządzeń płatniczych powinna się podwoić.

Zauważyli to m.in. twórcy programu Polska Bezgotówkowa. Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa wiodących na polskim rynku wydawców kart i agentów rozliczeniowych, przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego, która ma na celu zwiększenie dostępności do transakcji bezgotówkowych, wsparcie przedsiębiorców, którzy do tej pory nie zapewniali w swoich placówkach możliwości płatności bezgotówkowych i ułatwienie im dostępu do terminali płatniczych. Dzięki programowi właściciele firm mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji!

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy? To proste! Należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać terminal płatniczy dopasowany do potrzeb swojego przedsiębiorstwa i wypełnić zamieszczony na stronie formularz. Po przejściu weryfikacji wystarczy oczekiwać na… kuriera z dostawą sprzętu! Terminal płatniczy daje korzyści nie tylko klientom, ale także przedsiębiorcom. Pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, pozwala przyciągnąć więcej klientów i, dzięki temu, zwiększyć obroty przedsiębiorstwa! 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.