Aktualności

Z DHL zdążysz z prezentem dla mamy na czas

Z DHL zdążysz z prezentem dla mamy na czas

20 maja, 2016 0 komentarzy

Dzień Matki tuż, tuż. Jeśli chcesz mieć pewność, że prezent dojdzie do Twojej Mamy na czas
i w nienaruszonym stanie, wyślij go solidnym kurierem DHL Parcel. Paczkę możesz nadać
w najbliższym DHL Parcelshop już za 16,90 zł.

Perfumy, książki, akcesoria do domu to bardzo dobre pomysły na prezent. Jednak na Dzień Mamy najbardziej liczy się pamięć o tym wyjątkowym święcie! Niezależnie od tego, czy złożysz życzenia przez telefon, czy podczas spotkania, w terminowym doręczeniu prezentu pomoże Ci DHL. Cenna zawartość paczki będzie całkowicie bezpieczna, a kurier pojawi się u Mamy z prezentem
w nienaruszonym stanie!

Zamów kuriera lub odwiedź najbliższy punkt sieci Parcelshop

Usługi DHL są łatwo dostępne i dają swobodę wyboru. Kuriera zamówisz przez telefon lub przez stronę internetową (link https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html). Z przygotowaną do wysyłki paczką możesz się także udać do 1 z około 1400 Parcelshopów, czyli punktów partnerskich DHL Parcel w Twojej okolicy. Sieć składa się ze sklepów i stacji benzynowych w popularnych lokalizacjach,
np. w galeriach handlowych, czy na dworcach. Punkty te znajdują się na terenie całego kraju, głównie w dużych miastach,

Droga do Parcelshopu jest zawsze prosta

Aby sprawdzić  najbliższy punkt nadawania i odbioru przesyłek, DHL Parcelshop,  skorzystaj z mapy (link https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm). Odnalezienie lokalu także nie powinno stanowić trudności: punkty partnerskie DHL oznaczone są charakterystyczną, żółtą naklejką. Większość z nich pracuje przez 7 dni w tygodniu, a duża część – dla wygody klientów – czynna jest do późnych godzin wieczornych.

Prezent na Dzień Mamy last minute z DHL Parcel

Może się zdarzyć, że w wirze codziennych zajęć nie zdążysz kupić prezentu na Dzień Mamy. W takiej sytuacji odnajdź najbliższy punkt Parcelshop w galerii handlowej. Następnie wybierz prezent
i nadaj go pakietem DHL nawet w punkcie Parcelshop.

Możesz także kupić prezent na Dzień Mamy w sklepie internetowym i przy opcjach dostawy wybrać niezawodnego kuriera DHL Parcel. W obu przypadkach prezent – niespodzianka dotrze na czas do Mamy.

Wybierz najlepszy pakiet DHL Parcel, aby wysłać prezent

Pakiety DHL to kilka różnych opcji nadania przesyłki. Ceny pakietów zależą od wagi przesyłki oraz wybranych usług dodatkowych. Obecnie dostępne są 4 pakiety gotówkowe DHL (link https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html).

Wysyłając prezent na Dzień Mamy, skorzystaj z pakietu Terminowego, jeśli zależy ci na czasie. W sytuacji, gdy wybierasz bardzo duży i ciężki prezent dla swojej mamy  możesz go wysłać w Parcelshop korzystając z pakietu ciężkiego.

 

Z kolei upominek do 10 kg wyślij pakietem Lekkim. Małe paczki, zawierające np. cenne drobiazgi, wyślij pakietem Super Lekkim. Ceny pakietów zaczynają się od 16.90 zł brutto za pakiet super lekki. W każdym z wymienionych pakietów w cenie jest ubezpieczenie zawartości paczki, osobiste doręczenie prezentu przez kuriera DHL oraz możliwość monitorowania przesyłki na stronie internetowej (link www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej).

Jeśli chcesz się upewnić co do wyboru optymalnego pakietu,  skorzystaj z formularza (link https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html) lub zapytaj obsługę punktu Parcelshop.

Przesyłki krajowe nadawane w ramach gotówkowych pakietów DHL doręczane są adresatowi już
w następnym dniu roboczym.  Wyjątek stanowią tu jedynie ciężkie przesyłki, o wadze ponad 31,5 kg. Nie można ich nadać w Parcelshopach, a dostawa trwa maksymalnie dwa dni od nadania

 

Pakiet DHL Super Lekki Lekki Ciężki Terminowy
Cena 13,74 zł netto
16,90 zł brutto
16,18 zł netto
19,90 zł brutto
24,31 zł netto
29,90 zł brutto
32,44 zł netto
39,90 zł brutto
Przesyłka Paczka do 1 kg, której suma boków (najdłuższego i najkrótszego) nie przekracza 35 cm. Paczka do 10 kg, której suma boków (najdłuższego i najkrótszego) nie przekracza 75 cm. Paczka do 31,5 kg (lub do 25 kg w punkcie Parcelshop), której suma boków (najdłuższego i najkrótszego) nie przekracza 200 cm. Paczka do 31,5 kg, której suma boków (najdłuższego i najkrótszego) nie przekracza 200 cm.
W cenie pakietu ·          Przewóz przesyłki.

·          Ubezpieczenie przesyłki (do wartości 6500 zł).

Przewóz przesyłki oraz jedna z usług terminowych: dostawa do godz. 12.00, dostawa w godz. 18.00 – 22.00, dostawa w sobotę.
Wybrane usługi dodatkowe ·          Odbiór paczki do nadania kurierem (10 zł).

·          Kontakt z odbiorcą w dniu dostawy (4 zł).

 

Dowiedz się więcej na temat oferowanych pakietów na: http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/private-customers/domestic-parcels/shiponline.html

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.