Aktualności

Dobra inwestycja w przyszłość, czyli studia podyplomowe w krakowskiej Społecznej Akademii Nauk

Dobra inwestycja w przyszłość, czyli studia podyplomowe w krakowskiej Społecznej Akademii Nauk

1 sierpnia, 2018 0 komentarzy

Czy na obecnym rynku pracy tytuł magistra wystarczy, aby zawsze znaleźć pracę, o której się marzy? Niestety, niekoniecznie. Biorąc pod uwagę dużą konkurencję, dodając do tego specyficzną wiedzę i umiejętności, które wymagane są przez pracodawców na niektórych stanowiskach, bardzo często warto postawić na dodatkową edukację.

Właśnie z tego powodu często warto zdecydować się na studia podyplomowe. W Krakowie bardzo szeroką ofertę prezentuje właśnie Społeczna Akademia Nauk. Oto jej część!

PR i marketing
To branża, która coraz bardziej pociąga młode osoby, niezależnie od kierunku studiów, który kończyły. Ze względu na jej specyfikę, dobrze jest postawić również na studia podyplomowe – dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć nam się w świecie marketingu i reklamy, jednocześnie nie będziemy posiadali braków w potrzebnej wiedzy i umiejętnościach.

Społeczna Akademia Nauk oferuje m.in. Akademię Menadżera Sprzedaży (dobre rozwiązanie np. dla osób, które chciałby zostać New Business Managerem) czy kierunki takie jak Wizerunek i etyka i biznesie, Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów czy Professional Business Comunication.

Całość oferty można sprawdzić oczywiście na stronie Społecznej Akademii Nauk!

Finanse i rachunkowość
Wiele osób po studiach decyduje się na rozpoczęcie kariery właśnie w dziedzinach związanych z księgowością czy finansami – jest to spowodowane m.in. dużą liczbą takich stanowisk w wielu korporacjach. Wysokie zarobki czy szerokie pakiety socjalne – to tylko część z wielu plusów takiego rozwiązania. Podobnie jednak jak w przypadku marketingu – wiele osób decyduje się na taką ścieżką kariery, pomimo tego, że kierunek studiów, który skończyli, związany był z czymś zupełnie innym.

Zdecydowanie się na takie kierunki jak Bankowość usługowa czy Rachunkowość finansowa i podatkowa pomoże nie tylko lepiej odnaleźć się w swojej pracy, ale również szybciej uzyskać awans! Jeżeli planujemy zmiany w swojej ścieżce kariery i chcielibyśmy zająć się właśnie finansami – takie studia podyplomowe również będą bardzo wskazane!

Pedagogika
Po wielu kierunkach studiów jedną z opcji, która stroi przed nami, jest oczywiście skierowanie się na edukacyjną ścieżkę kariery. Co jednak w przypadku, gdy nie mamy ani doświadczenia, ani wiedzy i umiejętności z tego zakresu? Dla takich osób dobrym rozwiązaniem będzie właśnie zdecydowanie na jeden z kierunków oferowanych przez Społeczną Akademię Nauk.

W Krakowie ma ona do zaoferowania m.in. takie kierunki jak Socjoterapia, Pedagogika szkolna z profilaktyką agresji, przemocy i uzależnień, Wychowanie wczesnoszkolne czy Doradztwo edukacyjno-zawodowe. Jeżeli ktoś widzi swoją przyszłość właśnie w jednostce edukacyjnej – na pewno zdecydowanie się na jedną z wspomnianych propozycji okaże się znakomitą decyzją!

Prawo i administracja
To kolejny aspekt, z zakresu którego możemy podnieść naszą wiedzę i umiejętności właśnie na Społecznej Akademii Nauk. Co warto zaznaczyć, wiedza z zakresu prawa jest obecnie przydatna w naprawdę wielu firmach i w przypadku wielu różnych zawodów czy stanowisk. Warto sobie przypomnieć jak wiele zmieniło, chociażby, RODO, w jak wielu miejscach pracy wiedza z jego zakresu jest potrzebna i jak wielu specjalistów z tego zakresu potrzebuje obecnie rynek!

W Krakowie w ramach studiów podyplomowych możemy zdecydować się np. na Prawo medyczne w ochronie zdrowie. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które pracują w branży medycznej, czy to w jednostce publicznej, czy np. w firmie, która zajmuje się produkcją czy dystrybucją leków. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć pracę właśnie w takim miejscu – wiedza zdobyta na tych studiach podyplomowych na pewno bardzo mu w tym pomoże.

Szeroka oferta, szerokie możliwości
Jak widać, oferta krakowskiej Społecznej Akademii Nauk jest naprawdę szeroką – a przedstawione przez nas kierunki to tylko jej fragment! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całością na stronie Społecznej Akademii Nauk.

Studia podyplomowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić pracę, rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności czy po prostu zdobyć lepsze stanowisko. Pamiętajmy jak wielką mamy obecnie konkurencję na rynku pracy – decydując się na studia podyplomowe, stajemy się na nim znacznie bardziej konkurencyjni!

Dodatkowo, w przypadku studiów podyplomowych na Społecznej Akademii nauk możliwe jest uzyskanie dofinansowania, nawet w wysokości 80%! Więcej informacji znajdziecie na ich stornie internetowej.

studia podyplomowe Kraków

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<