Aktualności

Dzierżawa i leasing ekspresu do kawy – czy to opłacalne rozwiązanie?

Dzierżawa i leasing ekspresu do kawy – czy to opłacalne rozwiązanie?

Marzec 4, 2019 0 komentarzy

W wielu firmach jednym z najbardziej pożądanych urządzeń przez niemal wszystkich pracowników jest właśnie profesjonalny ekspres do kawy. Niestety, w wielu przypadkach jest to dość znaczny koszt dla danego przedsiębiorcy a tańsze ekspresy (czy to kolbowe, czy np. na kapsułki) są znacznie mniej trwałe, robienie w nich kawy wcale nie jest szybkie i proste (ekspresy kolbowe) lub koszty eksploatacyjne są duże (koszt kapsułek). W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem jest właśnie dzierżawa lub leasing ekspresu do kawy.

Oprzemy się dzisiaj na ofercie firmy Coffee Break, która oferuje m.in. właśnie usługi tego typu. Samo wydzierżawienie lub wzięcie w leasing ekspresu jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli nie stać nas na zakup takiego urządzenia. W końcu profesjonalny ekspres do kawy, jeżeli posiadamy biuro, w którym pracuje kilkadziesiąt osób, może kosztować przynajmniej kilka tysięcy złotych. Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt, że ekspres będzie posiadał naprawdę spore obciążenie i prawdopodobnie będzie zaparzał właśnie kilkadziesiąt kaw dziennie, co jest w stanie obsłużyć tylko profesjonalny sprzęt.

W przypadku takiej dużej ilości osób zakup ekspresu na kapsułki jest zupełnie nieopłacalny. Same ekspresy tego typu faktycznie nie są drogie i możemy kupić go w cenie kilkuset złotych. Koszty kapsułek będą jednak znaczne – powinniśmy założyć, że średnio (w zależności od marki ekspresu) jedna kapsułka będzie nas kosztować 1,3-1,5 zł, co jest znaczną ceną, biorąc pod uwagę zaparzania setek kaw tygodniowo. Sam ekspres prawdopodobnie nie będzie w stanie wytrzymać takiego obciążenia, co zapewne spowoduje szybkie problemy z jego działaniem. Pamiętajmy – kawa w ziarnach jest rozwiązaniem znacznie tańszym niż kapsułki, dla wielu również lepszym jakościowo.

Wsparcie i serwis

Coffee Break nie tylko oferuje swoim klientom wsparcie w zakresie doboru najlepszego ekspresu do kawy, dopasowanego do ich faktycznych potrzeb. Pamiętajmy o tym, że i profesjonalne ekspresy do kawy potrafią odmówić posłuszeństwa, a naprawa takiego sprzętu nie zawsze jest szybka. Coffee Break oferuje swoim klientom, że w przypadku uszkodzenia ekspresu, w ciągu maksymalnie 3 dni dostaną oni urządzenie zastępcze, o parametrach takich samych lub lepszych od ich właściwego urządzenia. Ekspres zastępczy będzie udostępniony klientowi aż do czasu, gdy jego ekspres do kawy wróci z serwisu.

Pracownicy Coffee Break nie tylko oferują pełne wsparcie telefoniczne dla klienta, ale również zadbają o to, by funkcjonował on znakomicie jak najdłużej. Będą oni cyklicznie czyścic ekspres klienta, dzięki czemu sam nie będzie musiał się ani tym zajmować, ani o tym pamiętać, ani przejmować się tym, czy z ekspresem powinno się już coś zrobić – wyczyści go – czy może one jeszcze dalej działać. To ogromny komfort, który docenia ogrom klientów firmy.

Doskonała kawa to podstawa

Coffee Break zajmuje się również dystrybucją kawy. Można ją zamówić w łatwy sposób, m.in. telefonicznie, a zostanie ona dostarczona najszybciej, jak to możliwe, do tego nawet 6 dni w tygodniu, co dla wielu może być olbrzymią wygodą.

Rabaty

Indywidualna oferta dla klientów to jedno, jednak rabaty dla nich to kolejna kwestia, o której nie możemy nie wspomnieć. Dotyczą one tych klientów, którzy zdecydują się na więcej, niż jeden ekspres do kawy. Jeżeli tak wygląda to również w Twoim przypadku, pamiętaj, aby zapytać pracownika firmy właśnie o rabat leasingowy.

Coffee Break posiada niezwykle konkurencyjną ofertę, z której korzysta już wiele firm. Kompleksowa obsługa czy zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia sprzętu to aspekty, którzy klienci niezwykle doceniają. Zapraszamy do poznania szczegółów – można to zrobić albo na stronie internetowej (zachęcamy do kliknięcia logo poniżej), albo decydując się na kontakt z firmą. Pracownicy czekają na maile i telefony i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości dotyczące dzierżawy oraz leasingu ekspresów do kawy.

Dzierżawa ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

ten + 15 =