Aktualności

Efektywna nauka języka angielskiego

Efektywna nauka języka angielskiego

26 maja, 2017 0 komentarzy

Znajomość języków obcych jest dzisiaj umiejętnością absolutnie potrzebną na rynku pracy. Dla wielu sam angielski już nie wystarczy, dlatego też należy doszkalać się ucząc się włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy niemieckiego. Odpowiednie metody i profesjonalni lektorzy (najczęściej native speakerzy) pomogą osiągnąć najlepsze efekty.

Coraz częściej pracodawcy decydują się zatrudnić osoby, które umieją porozumiewać się w kilku językach. Jednak warto wciąż inwestować w zwiększanie umiejętności związanych z tymi, które już znamy. Szczególnie pożądanym jest język angielski, bez którego praktycznie na rynku pracy się nie istnieje. Okazuje się, że z roku na rok wzrasta świadomość związana z potrzebą edukowania tego języka wśród Polaków. Wiąże się to właśnie z zapotrzebowaniem pracodawców.

Szkoła Językowa Lincoln w Krakowie swoją ofertą spełnia wszystkie oczekiwania kursantów. Dostosowuje swoje zajęcia pod kątem tego, czy ktoś jest wzrokowcem, słuchowcem albo kinestetykiem. Kursanci są przygotowywani do egzaminów FCE, CAE czy CPE. W ofercie Lincolna można znaleźć język angielski, francuski, niemiecki, włoski czy hiszpański, a usługi prowadzone są na najwyższym poziomie.

Bardzo ważne jest tu skupianie się przede wszystkim na potrzebie kursanta. Lektorzy prowadzą zajęcia w językach obcych przeważnie unikając używania języka polskiego. Dzięki temu zajęcia przynoszą lepsze efekty, a kursanci mogą jeszcze lepiej przyswajać nowe umiejętności. Również dbają o to, aby gramatyka zawsze była poparta funkcjami komunikacyjnymi, co poprawia komunikatywność uczestników kursu.

Lektorzy uczą swoich kursantów także potocyzmów. W praktyce dzięki temu jest łatwiej zrozumieć kulturę, ale i konteksty sytuacyjne w danym kraju. Szkoła Językowa Lincoln zaleca grupy do 12 osób. W mniejszych zbiorowiskach kursanci uczą się szybciej i efektywniej. Wiąże się to z aspektami psychologicznymi, gdyż pojawia się rywalizacja czy czynnik stresu związany z możliwością odstawania od grupy. Dzięki temu bardziej przykładają się do pracy i działa to na nich motywująco.

Lincoln to odpowiednie miejsce do nauki angielskiego Kraków. Szkoła jest nastawiona na efekty i komfort pracy. Lektorzy zwracają uwagę na potrzeby indywidualne kursantów, pomagając im rozwiązać problemy związane z gramatyką czy wymową. Lincoln to szkoła z tradycjami, bo na rynku istnieje już od 15 lat.

Ogromne doświadczenie w doborze grup językowych do poziomu uczestników i szybka reakcja w sytuacjach kryzysowych przynoszą duże sukcesy. Szkoła wykorzystuje nagrania audiowizualne i audialne, umożliwia swoim kursantom odgrywanie scenek czy tworzenie fiszek. A to wszystko po to, aby nauczyć ich języka na poziomie zaawansowanym. Przygotowując ich jednocześnie do swobodnego korzystania z niego także w sferze prywatnej.

Szukasz kursu angielskiego Kraków na wysokim poziomie? Zainteresuj się Szkołą Językową Lincoln. Więcej na temat kursów przed egzaminami angielski Kraków można dowiedzieć się na http://lincoln.edu.pl/.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.