Aktualności

Elektroniczny prezent pod choinkę – jaki wybrać?

Elektroniczny prezent pod choinkę – jaki wybrać?

Grudzień 6, 2018 0 komentarzy

Rozmyślasz nad właściwym prezentem dla chłopaka, nastolatka lub miłośnika elektroniki? Przeczytaj o kilku gadżetach, które powinny podbić ich serca. Sprawdź, co przyda się fanowi książek lub fitnessu. Dobierz prezent do zainteresowań bliskiej osoby i podaruj jej tym samem przedmiot, z którym nie będzie się rozstawać!

Prezent elektroniczny dla nastolatka

Nastolatki są wybredne – to fakt. Kiedy przechodzą burzę hormonów, wkupić się w ich łaski to nie lada wyzwanie. Ponieważ jednak kochasz swoje dziecko czy bratanka, chcesz sprawiać mu radość na każdym kroku. Tym bardziej w święta.

Gadżet elektroniczny to dobry pomysł na prezent dla nastolatka, ponieważ zna się on na elektronice doskonale i kolekcjonuje różne urządzenia. Pewnie doskonale wiesz, że cały dzień potrafi „siedzieć z nosem w smartfonie”. Nie rusza się bez niego, nawet gdy idzie do toalety. Co ciekawe, smartfon można sparować z innymi urządzeniami elektronicznymi, np. smartwatchem. Wówczas to na nim pojawiają się informacje o nowych połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach z mediów społecznościowych. Dając go swojemu podopiecznemu, być może po raz pierwszy od dawna zobaczysz, jak odkleja nos od telefonu!

Prezent elektroniczny dla sportowca

Również sportowcowi miłującemu sport możesz podarować zegarek. Tym razem będzie to jednak nieco cieńsza opaska fitness, idealna do mierzenia kroków, obliczania spalanych kalorii, śledzenia pracy serca oraz oceniania jakości snu. Dzięki niej sportowiec łatwiej zaplanuje nowe trasy czy opracuje ćwiczenia.

Innym pomysłem prezentu elektronicznego dla sportowca są słuchawki bezprzewodowe. Jeśli Twój bliski biega lub jeździ na rowerze, powinien mieć ja najmniej czynników przeszkadzających. Pozbycie się przewodu elektrycznego podziała na plus. Pamiętaj jednak, by nie wybierać słuchawek o wysokim poziomie tłumienia dźwięków z zewnątrz – sportowiec musi słyszeć, kiedy nadjeżdża auto!

Prezent elektroniczny dla miłośnika książek

Idealny prezent dla miłośnika i elektroniki, i książek? Nic prostszego! Swojej bliskiej osobie zaczytanej w powieściach czy uważnie studiującej autobiografie pasjonujących ludzi podaruj czytnik e-book. Wybierz model z dużym ekranem, długo trzymającą baterią, pojemną pamięcią oraz dodatkowymi funkcjami: możliwością robienia notatek, szybkiego wyszukiwania nieznanych słów w słowniczku czy podkreślania ważniejszych fragmentów.

Taki prezent to gratka szczególnie dla studenta czy osoby wynajmującej mieszkanie. Nie musi ona martwić się, że nie będzie mała miejsca do trzymania kupowanych książek – wszystkie przechowa na małym urządzeniu elektronicznym. Mało tego, schowa je w torebce czy plecaku, a czasem nawet kieszeni. Ulubione lektury może czytać w autobusie, kolejce w sklepie czy na przerwie między zajęciami.

Gdzie szukać elektronicznych prezentów?

W dobie internetu nie musisz przemierzać sklepów stacjonarnych i prosić sprzedawców, by zadzwoni lido oddziału w innej galerii handlowej i prosili o odłożenie dla Ciebie wybranego modelu. Zamiast tego sprawdź jego parametry w sieci i zamów on-line – z wygodną dostawą do domu lub bezpłatnym odbiorem w sklepie. Skorzystaj z Black Friday w Euro, by zaoszczędzić!

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

two × three =