Aktualności

Gadżety dla firmy w duchu less waste. Sprawdź nasze pomysły

Gadżety dla firmy w duchu less waste. Sprawdź nasze pomysły

16 września, 2021 0 komentarzy

Prowadzenie firmy to nie tylko wykonywanie zleceń, ale także jej wizerunek. To, w jaki sposób się prezentujemy ma wpływ na to, jak postrzegają nas klienci i także pracownicy. Aby być marką charakterystyczną na rynku, warto jest zainwestować w firmowe gadżety. Można je dawać klientom do dużych zamówień, wykorzystywać przy kampaniach promocyjnych, czy po prostu korzystać z nich w biurze. Niecodzienną propozycją jest połączenie promocji firmy z ostatnio bardzo nabierającą znaczenia ekologią. Jeśli chcesz przekonać się, w jaki sposób to osiągnąć, ten artykuły jest idealny dla Ciebie!

Gadżety less waste – dlaczego warto? 

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać ekologiczne gadżety dla firmy z logo? Przede wszystkim dlatego, że tego chcą klienci. W społeczeństwie wzrasta tendencja do wyboru rozwiązań less waste. Wybieramy torby wielokrotnego użytku, wytworzone z naturalnych tworzyw. Przed zakupem przywiązujemy uwagę do tego, z czego wyprodukowane jest opakowanie. Decydując się na eko materiały promocyjne w swojej firmie, podążasz za najnowszymi trendami. Klienci docenią z pewnością, że los naszej planety nie jest Ci obojętny. Ponadto wiele hurtowni ma w swojej ofercie ciekawe wzory gadżetów promocyjnych w duchu less waste, więc masz z czego wybierać. Możesz wybrać różnorodne przedmioty i umieścić na nich swoje logo. Twoje biuro nabierze niepowtarzalnego klimatu, a klienci otrzymają ciekawe gadżety! 

Na jakie gadżety postawić? 

Umieszczając logo firmy na materiałach promocyjnych masz wiele możliwości. Z klasyków, firmy stawiają na długopisy, kubki czy torby z nadrukiem. Możesz je znaleźć wykonane z naturalnych materiałów lub pochodzących z recyklingu, by być eko. Jednak jest więcej możliwości gadżetów dla firm zero waste. 

  • Ciekawą propozycją są doniczki do kwiatów.  Możesz ożywić swoje biuro, umieszczając w nim naturalne, żywe kwiaty. Jeśli posadzisz je w ekologicznych doniczkach z logiem Twojej firmy, będą one dodatkowo stanowiły Twoją wizytówkę. Klienci podziwiając rośliny dostrzegą to niekonwencjonalne rozwiązanie, co prawdopodobnie wpłynie pozytywnie na wizerunek zakładu w ich oczach. 
  • Do zamówienia dołącz ekologiczny notatnik. Producenci posiadają w swojej ofercie stylowe notatniki wykonane z materiałów pozyskanych w procesie recyklingu. Umieść na nich logo swojej firmy i dodawaj je jako gratisy do zamówień. Notesy zawsze są przydatne. Twoich odbiorców ucieszy ten darmowy gadżet i docenią oni, że jest on ekologiczny.  
  • Komplet słomek metalowych z logo na etui to niecodzienny, ale świetny wybór. Restauracje rezygnują z plastikowych słomek. W asortymencie sklepów też się rzadziej je spotyka. Zostają one zastępowane wielorazowymi eko słomkami. I Ty podążaj za tymi trendami! Propozycja kompletu słomek trafi do gustu Twoim klientom. Jest to użyteczny gadżet dla firm. Połączenie tej praktyczności z reklamą w postaci logo na etui do słomek to ciekawe rozwiązanie. Oczywiście wybieraj zestawy, których opakowanie jest wykonane z tworzyw naturalnych lub pozyskanych z recyklingu.  
  • A co powiesz na nóż promujący firmę? Tak, takie propozycje pojawiają się wśród producentów gadżetów firmowych. Starannie wykonane ostrze, które posłuży przez długi czas. Drewniana eko rękojeść, z wyrzeźbionym logo firmy. Z takiego przedmiotu skorzysta każdy, bo… któż z nas nie używa noży w kuchni? Jest to bardzo nietypowy, ale praktyczny gadżet, który można z sukcesem wliczyć w koszty promocji firmy. 

Gadżety less waste dla każdego! 

Gdy tak dużą wagę przywiązuje się do ekologii, warto wpleść ją w kreowanie wizerunku swojej firmy. Na rynku dostępne jest wiele ciekawych materiałów promocyjnych, produkowanych naturalnie ze składników pozyskanych z recyklingu. Podążaj z duchem czasu, a z pewnością docenią to klienci!  

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.