Aktualności

Jak szybko poprawić swój wygląd przed ważnym spotkaniem biznesowym?

Jak szybko poprawić swój wygląd przed ważnym spotkaniem biznesowym?

Kwiecień 26, 2016 2 komentarze

Każda z nas wie jak ważne jest, żeby zrobić dobre wrażenie na spotkaniu biznesowym. Potrzebne jest nie tylko nasze przygotowanie merytoryczne, ale także odpowiednia prezencja. Niewiele osób się do tego przyzna, ale chociaż nie jest to racjonalne, wszyscy kierujemy się kryterium wyglądu przy pierwszej ocenie kompetencji osoby, z którą rozmawiamy. Na szczęście istnieją nowoczesne zabiegi, które mogą nam pomóc w przygotowaniu do ważnego spotkania. Jednym z nich jest GeneO™.

Rezultaty wielu zabiegów kosmetycznych widać dopiero po kilku dniach, które potrzebne są na swego rodzaju rekonwalescencję. Skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Dodatkowo, dla pełnego efektu, często trzeba wykonać kilka serii. Zabieg GeneO™ jest inny. Został stworzony właśnie po to, żeby w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. Na wizytę w gabinecie możesz umówić się nawet na kilka godzin przed ważnym spotkaniem, tak żeby wyglądać jak najlepiej w kluczowym momencie.

GeneO™ jest błyskawicznym zabiegiem pielęgnacyjnym. Wystarczy piętnaście minut, żeby widocznie poprawić wygląd skóry twarzy. Podczas spotkania biznesowego nie chcesz wyglądać na zmęczoną i wyczerpaną. Dlatego skóra zostaje głęboko dotleniona, złuszczony zostaje zrogowaciały naskórek, a cera zostaje przygotowana na przyjęcie składników aktywnych i rewitalizujących zawartych w używanych podczas zabiegu kapsułkach. Dodatkowym plusem jest to, że nawet przez tydzień po wykonaniu zabiegu utrzymuje się efekt lepszego wchłaniania i działania kosmetyków.

Tak jak ty, GeneO™ działa wielozadaniowo i jest połączeniem osiągnięć kosmetyki i medycyny estetycznej. Głowica zaprojektowana specjalnie do wykonywania tego zabiegu ma za zadanie wspomóc i zmaksymalizować działanie zastosowanej na skórę twarzy kapsułki. Kapsułka ta występuje w dwóch wersjach, a jej rodzaj jest dobierany do Twoich indywidualnych potrzeb. NeoRevive® ma za zadanie odmłodzenie i ujędrnienie skóry, a NeoBright® jej dotlenienie i rozjaśnienie.

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, zabieg warto wykonać tego samego dnia, w którym masz ważne spotkanie. Nie stosuje się przy nim powszechnej procedury próżniowej, a działanie głowicy przypomina masaż twarzy. W rezultacie Ty jesteś zrelaksowana, odprężona i spokojna. Dodatkowo, na Twojej skórze przy wykorzystaniu kapsułki z żelem powstają mikropęcherzyki, które dają przyjemny efekt odświeżenia. Jeżeli do tego dodać wyraźnie lepszy wygląd, nietrudno po zabiegu o większą pewność siebie i wzmożoną dawkę energii, które są tak potrzebne przy ważnych spotkaniach biznesowych.

Artykuł powstał przy współpracy z warszawską kliniką urody Beauty Duty.

2 komentarze

Przejdz do rozmowy
 1. Monika
  #1 Monika 26 kwietnia, 2016, 10:17

  Spodziewałam się informacji o makijażu, i ten wpis mnie mocno zaskoczył. Pierwsze słyszę o tym zabiegu, chętnie o nim przeczytam.

  Reply this comment
  • agnieszka
   agnieszka Author 26 kwietnia, 2016, 10:49

   Mam nadzieję, że jest Pani zadowolona z materiału, który Pani przeczytała:-)

   Reply this comment

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

twenty − 16 =