Aktualności

Jakie perfumy wybrać do biura dla niej?

Jakie perfumy wybrać do biura dla niej?

18 lutego, 2021 0 komentarzy

Każdy z nas ma swoje ulubione perfumy – może „ubierać się” w nie codziennie, bez względu na okazję, porę roku czy dnia. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie zapachy sprawdzają się w każdej sytuacji. Wynika to z tego, że niektóre pachnidła są zbyt mocne i aromatyczne, przez co niepotrzebnie zwracają uwagę innych czy też irytują współtowarzyszy. Aromatyczne perfumy nie są dobrym wyborem m.in. do biura. Jakimi więc skropić się do pracy? Oto kilka sprawdzonych propozycji.

Jakie powinny być perfumy do biura?

Idealne perfumy do biura to te delikatne i subtelne. Nie powinny być mocno aromatyzowane, ponieważ może to drażnić współpracowników. Zbyt intensywny zapach będzie powodował problemy ze skupieniem się, irytował lub nadmiernie zwracał uwagę. Savoir vivre, a także zasady dress codu mówią, aby w biurze unikać przyprawowych czy orientalnych woni niewskazane są również perfumy zmysłowe i seksowne, a także nadmiernie słodkie. Co więc pozostaje? Przede wszystkim czyste i świeże zapachy owocowo-kwiatowe lub cytrusowe. Warto też sięgać po pachnidła, które podkreślą elegancję, szyk i profesjonalizm osoby, która je nosi.

Najlepsze damskie perfumy do biura

Ciekawych perfum kobiecych do pracy nie brakuje. Z najciekawszymi propozycjami dla eleganckiej bizneswoman można zapoznać się na https://tagomago.pl/collections/dior, gdzie marka Dior proponuje balsamiczne pachnidła takie jak np.  Dune EDT czy Jadore. Dużym zainteresowaniem wśród aktywnych zawodowo kobiet cieszy się też Dior Blooming Bouquet, czyli lekkie kwiatowe perfumy idealne dla kobiet szukających roślinnej świeżości. Co ciekawe zapach ten zmienia się w zależności od pogody, dlatego trudno się nim znudzić. Plusem tego zapachu jest to, że świetnie pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i tych eleganckich.

Szukając bardziej luksusowych w zapachu perfum do pracy, warto natomiast sięgnąć po Prada La Femme. Kompozycja ta jest zbiorem różnorodnych kwiatów m.in. magnolii, tuberozy, irysa, ylang-ylang, frangipani. Zapach ten jest niezwykle trwały, a przy tym nieirytujący. Można więc bez problemu skropić się nim do pracy czy na spotkanie biznesowe.

W zostanie gwiazdą biurowych korytarzy pomoże natomiast Chanel Chance Eau Vive. Piękno tego zapachu tkwi w prostocie i minimalizmie. Dzięki temu spełnia on wszystkie zasady idealnych perfum do pracy. Zapach nie jest zbyt intensywny, a jednocześnie delikatnie podkreśla strój. Perfumy od Prady łączą w sobie aromaty kwiatowe i lekko orientalne. W nucie głowy wyczuć można plumerię, w sercu królują aromaty paczuli, ylang-ylang, tuberozy i wosku pszczelego, natomiast podstawę perfum stanowi lekko pikantna wetiweria.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.