Aktualności

Kobieta Biznesu 2011

Kobieta Biznesu 2011

20 marca, 2012 0 komentarzy

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu, a przy tym nie zatracasz swojej kobiecości? Twoja firma to twój osobisty sukces, ale ciągle chcesz się rozwijać? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2011.

W tym roku już po raz drugi wspólnie wybierzemy Kobietę Biznesu. Udział w konkursie mogą wziąć panie, które prowadzą mikro i małe przedsiębiorstwa. W ten sposób Bankier.pl chce nagrodzić zaradność i przedsiębiorczość pań, które miały odwagę założyć własną firmę.

8 marca to start pierwszego etapu konkursu, w którym czekamy na wasze zgłoszenia. W konkursie mogą startować nie tylko panie, które same prowadzą firmę, ale także wspólniczki (maksymalnie 2 osoby). Do konkursu można zgłaszać własną kandydaturę, możliwe jest także zgłoszenie przedsiębiorczej kobiety przez osoby trzecie.

Zdobywczyni tytułu Kobieta Biznesu 2011 otrzyma pełen atrakcji weekendowy pobyt dla dwóch osób w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort oraz voucher na 1000 zł do wykorzystania w cukierniach biorących udział w ogólnopolskim programie cukierniczym Przyjazna Słodycz.

Nagrodą za drugie miejsce jest metamorfoza fryzjerska i konsultacja ze stylistką od firmy Konsorcjum Bazar.

Pani, która zajmie trzecie miejsce otrzyma zabieg czekoladowy na ciało i manicure SPA ufundowany przez Body Sense Wellnes & Day SPA.

Dodatkowo każda z trzech laureatek otrzyma:

  • monitor biurowy firmy AOC
  • urządzenie sign&save zaprojektowane do tworzenia podpisów elektronicznych od firmy Wacom
  • zestaw prezentowy win od winabezalkoholowe.pl

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie Kobieta Biznesu 2011 jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl wraz z poniższymi informacjami:

  • imię i nazwisko kobiety nominowanej do nagrody
  • dokładny adres firmy plus NIP/REGON
  • zdjęcie nominowanej kobiety
  • historia założenia firmy plus opis firmy (maksymalnie 1,5 tys. znaków)
  • uzasadnienie, dlaczego to właśnie ta pani powinna zostać Kobietą Biznesu 2011 z uwzględnieniem celu biznesowego, który udało się firmie osiągnąć w 2011 roku (należy wpisać wszystkie osiągnięcia z ubiegłego roku, które związane są z działalnością właścicielki na rzecz firmy, jak i samej firmy). (max 2 tys. znaków)
  • telefon kontaktowy i e-mail do nominowanej kobiety
  • telefon, e-mail i podstawowe dane adresowe osoby, która zgłasza kandydaturę, jeżeli nie jest nią sama kandydująca.

Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2012 roku

Z nadesłanych propozycji kapituła wybierze 10 pań, które będą walczyć o miano Kobiety Biznesu 2011. Drugi etap to głosowanie internautów, którzy wybiorą zwyciężczynię konkursu. Głosować będą mogli wszyscy internauci. Będzie to możliwe dzięki specjalnemu formularzowi dostępnemu na stronie serwisu Bankier.pl. Każdy głosujący może oddać tylko jeden głos na wybraną kandydatkę.

Drugi etap konkursu, czyli głosowanie internautów, rozpocznie się 28 marca i potrwa do 15 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 kwietnia w portalu Bankier.pl. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku z Pure Sky Club w Warszawie.

Zapraszamy na stronę konkursową, gdzie dostępny jest regulamin konkursu oraz wszystkie szczegóły: http://www.bankier.pl/firma/swieto-kobiet-biznesu/kobietabiznesu.html

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.