Aktualności

Kobieto! Sprawdź, jak ułatwić sobie życie przy użyciu smartfona

Kobieto! Sprawdź, jak ułatwić sobie życie przy użyciu smartfona

Kwiecień 20, 2017 0 komentarzy

Urządzenia mobilne już dawno zdominowały nasze życie i chyba każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę. Praktycznie nie rozstajemy się z naszymi smartfonami, dzięki czemu mamy je zawsze przy sobie. Warto więc w prosty sposób wykorzystać telefon do ułatwienia sobie codziennego życia i pracy. W jaki sposób? Wystarczy pobrać na urządzenie kilka ciekawych aplikacji, które ułatwią Ci organizację domu, planowanie jadłospisu czy kontrolowanie wydatków.

Oto 5 aplikacji na smartfona, które stały się niezwykle przydatne przedstawicielkom płci pięknej:

Kontrola wydatków

Nie da się ukryć, że kobiety lubią mieć wszystko pod kontrolą. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że często to właśnie panie wydają za dużo, przez co na koniec miesiąca budżet się nie dopina. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć pełną kontrolę nad wpływami i wypływami z prywatnego konta. Wszystko w jednym miejscu, dokładnie wyszczególnione dane. Jeśli nie chcesz by ktokolwiek zobaczył Twoje wydatki istnieje możliwość zabezpieczenia dostępu do konta hasłem.

EatFit

Kobiety lubią wiedzieć, co trafia na ich talerz. Dzięki prostej w obsłudze, intuicyjnej wręcz aplikacji EatFit będziesz mieć świadomość tego co jest zdrowe i warte skonsumowania, a co należy na stałe wykluczyć ze swojego jadłospisu. Ta aplikacja pozwoli Ci uporać się ze zbędnymi kilogramami i znienawidzonym tłuszczykiem. Znajdziesz w niej kilka gotowych diet, wraz z propozycjami gotowych posiłków.

Makeup

Może aplikacja ta nie do końca ma na celu ułatwić codzienne życie, jednak z całą pewnością pozwoli uniknąć prawdziwej masakry. Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałabyś w zupełnie innej niż teraz fryzurze lub czy do twarzy byłoby Ci w kolorze blond lub rudym? Dzięki aplikacji Makeup będziesz mogła to sprawdzić, bez potrzeby zasiadania na fotelu fryzjera.

 

 

 

Wykorzystywanie urządzenia mobilnego do realizacji codziennych zadań wiąże się z koniecznością jego systematycznego użytkowania. W ten sposób stale wyjmujemy telefon z torebki czy z kieszeni, przez co narażamy go m.in. na upadek. A jak wiadomo dla kruchego smartfona każdy upadek jest groźny i każdorazowe wysunięcie się urządzenia z ręki może skończyć się trwałym uszkodzeniem wyświetlacza. Jak zminimalizować skutki tragedii? Wystarczy wykupić iPhone insurance, dzięki czemu w razie zajścia nieszczęśliwego zdarzenia otrzymamy rekompensatę finansową z tytułu poniesionych strat, którą wypłaci nam wybrane przez nas towarzystwo ubezpieczeniowe.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

14 − twelve =