Kobiety które chcą wiecej- zapytaj o możliwość reklamy na naszym portalu:-)

A może reklama?
Nie!
Potrzebujecie czegoś innego!!!

Chętnie nawiążemy współpracę z Twoją organizacją?

Jak możemy Ci pomóc?

  • Oferujemy profesjonalną obsługę, której celem jest kształtowanie silnego, konsekwentnego i spójnego wizerunku Państwa Firmy.
  • Proponowane przez projekty sprawią, iż otrzymacie Państwo narzędzia do zarządzania wpływem i przepływem informacji do środowisk opiniotwórczych.
  • Dzięki temu Wasza Firma uzyska akceptację swoich działań i przychylność współpracujących z nią podmiotów: klientów, inwestorów, partnerów, mediów, co niewątpliwie przyczyni się do jej dalszego
    dynamicznego rozwoju i sukcesu handlowego.

Jakie formy współpracy u nas sprawdzają się najefektywniej:

KROK 1 : Kampania banerowa w odsłonach liczonych w tysiącach

KROK 2:  galeria pokazująca prawdziwe oblicze Klienta

KROK 3:  artykuł co prawdę Ci powie

CO DAJE ŁĄCZNIE: powodzenie w promocji/wsparciu sprzedaży

 

Akcje Managera na obcasach:

Jeżeli masz pomysł na przeprowadzenie akcji, konkursu, ankiety z pewnością go rozważymy.

Rozliczenie barterowe

Kompensata- usługa za usługę, jest to oczywiście możliwe. Zasada jest prosta, jeśli oferujesz komercyjnie produkt, które mamy zarekomendować – w zamian będziemy oczekiwali kilku sztuk na zorganizowanie konkursu dla czytelników.

Patronaty medialne

Bardzo chętnie podejmiemy się patronatu medialnego. Zakres współpracy zależy od samego wydarzenia i strategii naszej marki. Najczęstszą formą promocji wydarzenia z naszej strony jest: dedykowany wpis opisujący Twoje wydarzenie, imprezę czy akcję. Dodatkowo możemy zamieścić baner odsyłający do wydarzenia, a już po samym wydarzeniu galerię z przebiegu. W zamian liczymy na umieszczenie naszego logo we wszelkich materiałach promocyjnych i zaproszenie na Twoje wydarzenie dla naszej Redakcji.

Artykuły sponsorowane

  1. To merytoryczna, internetowa reklama Twojej firmy z linkiem lub banerem na stronie. Artykuły sponsorowane muszą posiadać minimum 3000 znaków, minimum 2 zdjęcia oraz maksymalnie 2 odnośniki lub 1 baner
  2. Aktualności o firmie wraz ze zdjęciem w sekcji Firmy sukcesu: http://www.managernaobcasach.pl/category/aktualnosci/firmy-sukcesu/ informacja  plik Word, nie więcej niż 4500 znaków; Artykuły muszą posiadać minimum 2000 znaków i co najmniej jedno zdjęcie.

 Galeria Klienta-Stworzenie sekcji historie w obiektywie

To możliwość stworzenia / zamieszczenia zdjęć/filmiku o firmie- zarówno na stronie głównej

 

Chcesz zareklamować SWOJĄ FIRMĘ na  naszym portalu.

napisz: biuro@fundamenti.pl

lub

zadzwoń: 601 39 22 44

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

one × 1 =