Aktualności

Komu spodobają się perfumy Armani?

Komu spodobają się perfumy Armani?

Maj 10, 2018 0 komentarzy

Ta marka to synonim luksusu, rozpoznawalny nawet dla osób, które o modzie wiedzą niewiele. Perfumy Armani reklamowała m.in. Beyonce i Kate Blanchett. A komu najbardziej spodobają się te zapachy?

Jeśli nie wiesz, co wybrać na prezent, sięgnij po perfumy Armaniego. Co do innych marek można się spierać, bo nie każda kobieta w równym stopniu doceni krzykliwe kampanie Gucci czy znane od lat kompozycje Chanel. W przypadku perfum Armani trudno o wpadkę.

Marka od początku konsekwentnie buduje wizerunek ponadczasowej elegancji i w przeciwieństwie do konkurencji nie zbacza z raz wytyczonego szlaku. Armani nigdy nie kojarzył się z żadnym skandalem i to zarówno jeśli chodzi o samego założyciela marki, jak i jego imponujące imperium.

Perfumy Armani dla gwiazd i nie tylko

Jednocześnie jednak firma z wiekiem nie straciła na atrakcyjności. Sporo innych domów mody podupadło. Niektóre tak mocno usiłowały zarobić, że z czasem straciły swój luksusowy status. Tak jest z markami Louis Vuitton czy Michael Kors, które skupiły się na akcesoriach. Torby i okulary były dostępne tak powszechnie, że dziś nie są już pożądane ani niedostępne. A jak wiadomo pospolitość to najgorsza metka, jaką można przypiąć marce luksusowej.

Na tym tle Armani prezentuje się bez zarzutu z ekskluzywnymi kreacjami, które są synonimem ponadczasowej elegancji. W jego sukienkach można zobaczyć Angelinę Jolie, Rihannę czy Anne Hathaway i każda z nich prezentowała się równie zjawiskowo.

Najbardziej subtelne perfumy Armani

Mocnym atutem w portfolio marki są też kosmetyki. Kremy to luksusowa pielęgnacja z najwyższej półki, a perfumy zadowolą każdą kobietę. Dom mody Armani stworzył w swojej historii wiele naprawdę wyjątkowych zapachów.

Perfumy Armani Si to kompozycja zamknięta w prostym opakowaniu z korkiem w kształcie kamienia, które może kojarzyć się z minimalizmem w stylu zen. W środku znajduje się bardzo kobiecy zapach dla każdego, kto chce podkreślić swoje piękno. Ciepło wanilii i paczuli łączy się tu z delikatnymi kwiatami i zaskakującym liściem czarnej porzeczki, który dodaje temu miksowi odwagi. Te perfumy Armani będą idealne dla młodych dziewczyn, które lubią się wyróżniać, ale w subtelny sposób.

Oryginalny zapach Armani dla kobiet

Zapach Emporio Femme jest przeznaczony dla zdecydowanie bardziej odważnych osób. Opakowanie perfum Armani Emporio łączy elementy nowoczesne i zaskakujące z elegancją w postaci kartonu mleka w kolorze matowego złota, kryjącego w sobie prostą bryłę w tym samym kolorze. Jeśli masz przyjaciółkę lub narzeczoną, która ma własne zdanie i lubi zaskakiwać, to na pewno doceni ten zapach. Opiera się on na intensywnie pachnących owocach jak ananas czy gruszka, najsłodszych kwiatach konwalii czy tuberozy i drzewnych, nieco męskich w wyrazie nutach bazowych, które równoważą kompozycję. To chyba najbardziej oryginalny zapach tej marki.

Sprawdź, jakie jeszcze kobiece perfumy Armani na dzień i na wieczór znajdziesz w sklepach. Wszystkich wymienić nie sposób, ale na pewno warto wspomnieć o opartej na odurzającym połączeniu pomarańczy i fiołka Armani Code. To coś dla kobiet świadomych swojej wartości i niezwykle eleganckich.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

13 + thirteen =