Aktualności

Kupujemy twarzowe kolczyki z twistem

Kupujemy twarzowe kolczyki z twistem

28 grudnia, 2016 0 komentarzy

Żyjemy w czasach, w których za naturalne uchodzi naśladowanie trendów promowanych przez zagraniczne gwiazdy i uznanych projektantów mody. Chcielibyśmy odwieść Cię od stereotypowego myślenia i namówić do doświadczania nowości na własnych warunkach i w swoim stylu. Zamiast kupowania tego co powszechne, skup się na nietypowych formach. Prezentujemy autorskie kolczyki Ani Kruk.

Złote kolczyki muśnięte cyrkoniami


To, co wyłamuje się ze schematu, zasługuje na uwagę. Nawet minimalne odstępstwo od normy może być przyczyną interesującej rozmowy albo początkiem nowej znajomości. Biżuteria też jest w stanie inspirować i pobudzać do działania. Na przykład kolczyki w kształcie gwiazdek. Jesteśmy przekonani, że mogą one wywołać intensywną dyskusję na temat mody. Opinii jest tyle, ile gwiazd na niebie, ale wszystkie prowadzą do jednego wniosku: oryginalność jest okej! Znajdziemy takie kolczyki z cyrkoniami na aniakruk.pl.

Ozdoby stylizowane na nausznice są złożone z trzech części: otwartej gwiazdki, podłużnego elementu z sześcioma cyrkoniami i haczykowatego zapięcia stabilizującego. Całość porodowano różowym złotem, które wyróżnia się na tle popularnych żółtych czy srebrnych odcieni biżuterii. Ogonek z białych kamyczków jest poskręcany i przypomina eleganckiego węża. Nausznice dekorują całe ucho, nie tylko jego dolną część, przez co są dobrze widoczne i szalenie zjawiskowe.

Emaliowane kolczyki dziewczęce

Biżuteria, która z założenia jest dla dzieci, wcale nie musi być noszona tylko przez najmłodszych. Świetnie wiemy, że mamy uwielbiają podkradać ozdóbki swoim dzieciom, zarówno tym starszym, jak i kilkuletnim. Co prawda kolorowe spineczki i opaski z kwiatkami nie do końca pasują dorosłej kobiecie, ale subtelne kolczyki zdecydowanie to robią.

Srebrne sztyfty – serduszka są drobne i wdzięczne. Ich urok nie kryje się w krzykliwej formie, ale w prostocie i braku wymyślności. Czerwona emalia pokrywa kilkumilimetrowe ozdóbki, a trzy białe kropki rozkosznie je dopełniają. Kolczyki występują w uniwersalnym rozmiarze, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby od czasu do czasu pożyczyć je od córki.

Kolczyki jak obrączki z niespodzianką

Nikt nie powiedział, że obrączki trzeba nosić na palcach! Niektórzy wieszają je na łańcuszku i podkreślają w ten sposób dekolt. Jeszcze inni odważają się na bardziej pomysłowy krok i postanawiają ozdobić nimi uszy. Kolczyki w kształcie okręgów, do złudzenia przypominają ślubne obrączki, bo są pokryte złotem i przykuwają wzrok. Różnica polega na tym, że wiszą na sztyfcie, który nosi się w uchu.

Biżuteria pochodzi z szykownej kolekcji Paris Paris. Urozmaiceniem kółeczek są trzy cyrkonie, które ulokowano blisko siebie w ich wewnętrznej części. Kolczyki mają niespotykaną formę i z pewnością zadziwią niejednego przechodnia. Pozłacany mosiądz jest doskonałą alternatywą dla drogich modeli z czystego złota. W związku z niską ceną kolczyków, każdy może sobie na nie pozwolić. A ponieważ każdy dzień jest odpowiedni, żeby sprawić sobie przyjemność, nie ma sensu zwlekać z zakupem. Już teraz zamów stylowe obrączki na sztyfcie i wpraw w osłupienie tradycjonalistów.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

seven + three =