Aktualności

Marzysz o zmianie? Zacznij od włosów!

Marzysz o zmianie? Zacznij od włosów!

22 listopada, 2019 0 komentarzy

Zmiana – myślimy o niej na różnych etapach życia i pragniemy jej z rozmaitych powodów. Czasem zwyczajnie, jest to kwestia tak zwanego “kaprysu”, czasem chęć poprawienie sobie humoru, innym razem demonstracja obrania nowej drogi, spalenia jakiegoś mostu, czy odważnej decyzji.

Niezależnie jednak od przyczyn, zmiana zawsze dobra, daje powiew świeżości, otwiera na nowe i dodaje energii.

Od czego więc zacząć?

Najlepiej od zmiany fryzury. Ta szybka i absolutnie niegroźna metoda (bo jak stare przysłowie mówi: włosy nie ręka – odrosną) potrafi czynić cuda i zmienić każdą kobietę nie do poznania.

Krótkie cięcia

Jeśli nie boisz się radykalnych zmian, lub właśnie takich pragniesz to ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Zwłaszcza, że w tym sezonie modne są właśnie ostre i jednocześnie kobiece cięcia. Klasyczny bob, bowl cut, shag czy pixie cut to krótkie fryzury absolutnie “na topie”. Warto też podkreślić, że obowiązuje tu zasada “im krócej, tym lepiej”. Koniecznie też trzeba podkreślić, że ostre cięcia to rozwiązania bardzo wygodne i praktyczne, gdyż ich stylizacja zwykle jest prosta i bardzo szybka.

Grzywki

Dla wszystkich pań, które wolą mniej radykalne zmiany proponujemy grzywki. Ta prosta i wydawałoby się delikatna zmiana, może wprowadzić sporo zamieszania i przyczynić się to absolutnej metamorfozy. Obecnie bardzo modne fryzury z grzywką mogą zdobić kobiety zarówno z długimi, jak i krótkimi włosami. Dodatkowo grzywki mają bardzo duży potencjał podczas stylizacji – wyprostowane, zaczesane na bok, czy lekko “rozwichrzone” wyglądać będą inaczej każdego dnia w zależności od tego, jak zostaną “ułożone”. Decydując się na grzywkę warto jednak skorzystać z porady profesjonalnego stylisty, by dobrać takie jej cięcie, które pasować będzie do buzi i podkreśli jej walory tuszując jednocześnie niedoskonałości.

Krótkie włosy i grzywki to świetny sposób na odmianę wyglądu. Niejednokrotnie też podkreślają one charakter kobiety dając ponadto poczucie siły i mocy. Być może, dlatego właśnie, na krótkie fryzury bardzo często decydują się gwiazdy z czerwonych dywanów, które dodatkowo jeszcze lansują i tak już modny trend.

Marzysz o metamorfozie? Zacznij od włosów i odważ się na modne, radykalne cięcie lub postaw na urozmaicenie fryzury grzywką. Dobrze dobrane cięcie, w zależności od preferencji klientki odmieni wygląd, doda charakteru, seksapilu lub odmłodzi.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

thirteen + 9 =