Aktualności

„Miasteczko Mikołaja” – podsumowanie

„Miasteczko Mikołaja” – podsumowanie

20 grudnia, 2019 0 komentarzy

Fundacja A.R.T. dziękuje za udział rodzin z dziećmi w Miasteczku Mikołaja  8 grudnia 2019 r. w Centrum Praskim Koneser.

Dziękujemy za dobrą zabawę! Milusińscy <3 bawili się kultowymi grami Alexandra, z BrainGym dzieci bawiły się specjalnymi grami rozwijającymi mózg, a z Małym Inżynierem dzieci przeprowadzały eksperymenty w krainie magii z suchym lodem i konstruowały świąteczny dekrator bombek. A dzięki Fundacji Iwony Kalaman z klocków LEGO dzieci małe i duże budowały fantastyczne świąteczne budowle, choinki, Mikołaje. Ze Światem Książki dzieci rozwiązywały zagadki i rebusy związane ze świętami oraz kalambury świąteczne! Z board4kids dzieci już od 3 roku próbowały jazdy na deskorolce! Straż Miejska prowadziła animacje dla dzieci z „kołem fortuny” a z PAPI dzieci tworzyły  balonowe kompozycjeJ

Dzieci z ArtKreacje  ozdabiały fistaszki w świąteczny klimat! A z KIDS CONCEPT STORE przygotowały świąteczne, cudne dekoracje. Natomiast z CREATIVE KIDS dzieci przygotowały świąteczne kartki dla podopiecznych Domu Dziecka nr 16 w Warszawie, które wraz ze słodyczami im zawieziemy. Powstały również wspaniałe lasy w słoikach, dzieci stworzyły niesamowite kompozycje z Creative Club Dagmary Glinka.

Wiele dzieci i dorosłych skorzystało z badania wzorku i konsultacji optometrysty, a wszystko to za sprawą Doktora Marchewki!

Dziękujemy już tradycyjnie PLAYMOBIL® za Figurki PLAYMOBIL, które sprawiły wiele radości dzieciom!

Powstało mnóstwo rodzinnych, świątecznych zdjęć dzięki Memories Color Photography, które zabraliście na pamiątkę.

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia za rok 🙂

Zapraszamy do dołączenia do nas na strony www.festiwalrodziny.pl oraz www.fundacjaart.pl

Zapraszamy również do galerii wydarzenia: http://www.fundacjaart.pl/galeria/miasteczko-mikolaja-centrum-praskie-koneser/

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

1 × three =