Aktualności

MODNYM KROKIEM DO SZKOŁY

MODNYM KROKIEM DO SZKOŁY

30 sierpnia, 2016 0 komentarzy

Koniec wakacji tuż, tuż. Czas rozpocząć przygotowania do szkoły. Wyprawka każdego ucznia to nie tylko plecak, książki i przybory szkolne, ale także odpowiednia garderoba. Jak zacząć nowy rok szkolny modnie, wygodnie i praktycznie, a przy tym nie nadwyrężyć kieszeni? Wystarczy urozmaicić ubiegłoroczne stroje nowymi dodatkami – kolorowymi skarpetkami i rajstopkami, pasującymi zarówno na co dzień, jak i na świąteczne dni.

Pierwszy dzień szkoły

Każda dziewczynka chce zrobić jak najlepsze wrażenie 1 września. Do galowej spódniczki i białej bluzeczki powinna dobrać odpowiednie dodatki. Tu warto postawić na ponadczasową klasykę. Białe skarpetki lub rajstopki będą pasować do tradycyjnego szkolnego kompletu niezależnie od tego, czy wybierzemy czarną, czy granatową spódniczkę.

Do spódniczek

Podczas zwykłych dni lekcyjnych, małe modnisie mogą pozwolić sobie na urozmaicenie codziennego stroju rajstopami w intensywnych kolorach lub w fantazyjne wzory. Wytrzymałe, bawełniane rajstopki firmy Wola w żywych barwach nie tylko sprawią, że każda stylizacja będzie wyglądała ciekawie. Dzięki nim będziemy mieć pewność, że nasza mała dama nie zmarznie w chłodniejsze dni oraz nie poobciera sobie kolan w czasie szalonych zabaw na przerwie.

Do spodni

Kolorowe skarpetki to element garderoby, który sprawdza się tak samo dobrze u chłopców, jak i dziewczynek. Warto zainwestować w produkty dobrej jakości ponieważ dziecko spędza wiele godzin w zakrytym obuwiu, które jest wymagane w szkole. Skarpetki firmy Wola wykonane z bawełnianej przędzy ochronią stopy nie tylko przed chłodem, ale i otarciami, a wybierając żywe kolory i fantazyjne wzory możemy sprawić, że nasi mali uczniowie wyruszą do szkoły z szerokim uśmiechem.

Na W-F

Właściwy strój na zajęcia z wychowania fizycznego to obowiązkowy punkt szkolnych zakupów. Musi zagwarantować komfort w czasie ćwiczeń – być praktyczny, wytrzymały i wykonany z materiałów dobrej jakości. Oprócz spodenek i bawełnianej podkoszulki, ważnym elementem są odpowiednie skarpetki. Podczas zajęć sportowych skóra stóp narażona jest na uszkodzenia i przegrzanie, dlatego zaopatrzmy dziecko w skarpetki, które pozwolą stopie oddychać, ochronią ją przed otarciami i bakteriami.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

ten − 5 =