Aktualności

Patronaty Managera na obcasach:„Słodko-gorzki smak przywództwa” – międzynarodowa konferencja dla liderów.

Patronaty Managera na obcasach:„Słodko-gorzki smak przywództwa” – międzynarodowa konferencja dla liderów.

27 sierpnia, 2020 0 komentarzy

Już za miesiąc, w dniach 8-10 września odbędzie się XI edycja konferencji Lato HR pod hasłem „Słodko-gorzki smak przywództwa, czyli jak być liderem w czasach niepewności”. Bez ruszania się sprzed komputera uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z ponad 25 prelegentami z Polski i z zagranicy – dyrektorami zarządzającymi, członkami zarządów, dyrektorami HR i dyrektorami odpowiedzialnymi za różne linie biznesowe.           

Czas pandemii był szczególnym sprawdzianem dla liderów – z dnia na dzień wykorzystywane wcześniej metody działania stały się nieefektywne, a słowa niepewność i nieprzewidywalność zaczęto odmieniać przez wszystkie przypadki. Podczas XI konferencji „Lato HR” przedstawiciele czołowych firm polskich i zagranicznych podzielą się swoimi doświadczeniami w radzeniu sobie z wyzwaniami, przed którymi stanęły biznes i HR w czasie pandemii oraz odpowiedzą na pytania:

– czego w tym czasie nauczyli się o sobie i swoich zespołach,

– jak zarządzać organizacją, gdy z dnia na dzień dramatycznie zmienia się środowisko biznesowe,

– oraz jakie metody działania sprawdzą się ich zdaniem w „nowej normalności”.

Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele firm: Microsoft (Londyn), EIT Climate-KIC (Londyn), PwC, Boston Consulting Group, Loreal, BNP Paribas, Siemens, Orange, Polimex Mostostal,  Suez, Dr Irena Eris, Colliers International i wielu innych. Na uczestników czekają nie tylko tradycyjne prezentacje i debaty, ale także wystąpienia w duetach przedstawicieli HR i biznesu, którzy pokażą jak współpracowali ze sobą podczas pandemii, by umożliwić ludziom bezpieczną i komfortową pracę. Podczas warsztatów dostępnych dla posiadaczy wybranych pakietów trenerzy podpowiedzą m.in., jak zadbać o dobrostan lidera i lepiej radzić sobie z wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym. Łącznie na uczestników konferencji czeka 8 studiów przypadku, 3 panele dyskusyjne i 4 warsztaty. Podczas wydarzenia zostaną także zaprezentowane wyniki badania przeprowadzonego na przełomie lipca i sierpnia na grupie ponad 100 liderów na temat tego, z jakimi wyzwaniami borykali się podczas pandemii i czego ich te wyzwania nauczyły.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów zarządzających, profesjonalistów HR i menedżerów.

Program konferencji jest dostępny na stronie: www.latohr.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.