Aktualności

Patronaty Managera: “„W miłosnym uścisku z pracą. Jak ruszyć z miejsca i odzyskać radość z pracy.“  -Angelika Śniegocka

Patronaty Managera: “„W miłosnym uścisku z pracą. Jak ruszyć z miejsca i odzyskać radość z pracy.“ -Angelika Śniegocka

11 listopada, 2020 0 komentarzy

Kryzys wywrócił gospodarkę do góry nogami. Podczas gdy miejsca pracy w jednych firmach są redukowane, w innych powstają w zawrotnym tempie. Ograniczenia są zaproszeniem do Nowego. Nowej firmy, nowego zajęcia, nowego miasta, nowego rozdziału w życiu. Bo każdy problem zawiera w sobie rozwiązanie. Wystarczy je dostrzec.

Książka skierowana jest do kobiet, które chcą dokonać zmian w swoim życiu zawodowym – ruszyć z miejsca, wyjść z przepracowania, zmienić branżę, odbudować wiarę w siebie po zwolnieniu z pracy, odkryć co chcą w życiu robić albo podjąć decyzję o założeniu własnej firmy.

Jest to praktyczny poradnik zawierający ćwiczenia, które pomagają w przyjrzeniu się swoim potrzebom, silnym stronom, motywacji i ułatwiają ustalenie kolejnego kroku na drodze zawodowej.

W książce pojawiają się również fascynujące historie kobiet. Każda z nich przeszła przełom w swojej karierze – czasem uruchomiło go zwolnienie z pracy, wypalenie zawodowe, poszukiwanie sensu życia, praca z coachem, albo przeobrażenie hobby w pracę. Każda historia jest inna i każda inspiruje do działania. A wszystkie razem pokazują to, że droga do szczęścia w pracy nie zawsze jest autostradą, a czasem mało uczęszczaną drogą.

„W miłosnym uścisku z pracą” nie jest książką o szukaniu pracy. To przewodnik, który pomoże Ci odkryć co chcesz dalej robić i ustalić kolejne kroki. Ta książka ma wszystko, czego potrzebujesz, by odkryć swoją motywację do pracy. Pod warunkiem, że zabierzesz się do tego na serio i zrobisz wszystkie ćwiczenia. Wiedza jest wszędzie, to co się liczy to doświadczenie.

Patronat medialny nad książką objęli: Manager na obcasach, Personel Plus i Latająca Szkoła.

O Autorce:  

Angelika Śniegocka – dyrektor personalny, coach i mentorka kariery. Pomaga kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. Prowadzi także sesje mentoringowe dla managerów. Pasjonatka teatru. Mieszka w Katowicach z mężem, synem i dwiema kotkami. Więcej na www.AngelikaSniegocka.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.