Aktualności

Pomysł na organizację wydarzeń firmowych w Poznaniu

Pomysł na organizację wydarzeń firmowych w Poznaniu

Lipiec 16, 2018 0 komentarzy

Impreza biznesowa czy wydarzenie firmowe wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wręcz przeciwnie może stać się wyczekiwaną przez wszystkich uczestników okazją do dobrej zabawy. W jaki sposób sprawić, aby organizowane wydarzenia zapadały w pamięci zaproszonych osób? Poniżej przedstawiamy najciekawsze pomysły na firmowe imprezy.

Sposób na sukces – imprezy firmowe

Zanim podejmiemy się organizacji imprezy firmowej czy też wydarzenia biznesowego, warto jest zastanowić się nad tym, jakie są nasze wymagania i oczekiwania względem niego. Czy zależy nam na rozwiązaniu problemów w zespole? Nawiązaniu nowych kontaktów? Scementowaniu relacji z partnerami biznesowymi? A może potrzeba organizacji imprezy wynika zupełnie z innych pobudek? Jeśli tak, to konieczne jest podjęcie próby określenia motywacji danego wydarzenia, dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam zorganizować imprezę, która długo zapadnie w pamięć gości.

Klasyka czy nietuzinkowość?

Organizacja eventu firmowego kojarzy nam się przede wszystkim z oficjalnym bankietem w znanym hotelu, czy eleganckiej restauracji. I jest to jak najbardziej opcja warta rozważenia, jednak nie jedyna, jaką możemy brać pod uwagę. Nasz wybór co do lokacji oraz rodzaju wydarzenia powinien zależeć od profilu firmy, klientów, a także oczekiwań pracowników i kontrahentów. Jedno jest pewne – nie powinniśmy sztywno trzymać się narzuconych ram. Gdyż nawet event firmowy z postaci wizyty na polu do paintballa, może być nie lada gratką dla zmuszonych do noszenia na co dzień sztywnych garniturów członków kancelarii adwokackiej. Jakie jest przepis na sukcesywne przyjęcie? Zaskakiwanie jego uczestników, ale jednoczesne wsłuchiwanie się w ich preferencje. Przejdźmy jednak teraz do samych pomysłów.

Paintball

Jak już wcześniej wspominaliśmy, paintball jest doskonałą rozrywką dla wszystkich. Szczególnie ci, którzy na co dzień wykonują zawody o dużej odpowiedzialności, poczują się znacznie lepiej, gdy będą mieli okazję do rozładowania swoich frustracji w sposób fizyczny. Jeśli obawiamy się, że bitwa na kulki z farbą nie trafiłaby w gusta naszych pracowników lub kontrahentów, to możemy zastanowić się nad jej nieco łagodniejszą i nowocześniejszą wersją. Chodzi mianowicie o laser tag, który spotka się na pewno również z zainteresowaniem osób pracujących w branży informatycznej.

Pokój pełen wrażeń

Ten rodzaj imprezy firmowej na pewno na długo zapadnie w pamięć jej uczestnikom. Mowa tutaj o coraz popularniejszej zabawie znanej jako Escape Room. Z pewnością rozwiązywanie zagadek będzie nie lada gratką dla znudzonych pracą przy biurku.

Wigilia firmowa w Poznaniu

Święta są doskonałym sposobem na zjednoczenie zespołu. Przebaczamy sobie błędy i okazujemy wszystkim dookoła więcej ciepła. Organizacja Wigilii firmowej jest także znakomitą okazją do przyznania premii, wyróżnienia pracowników i rozdania im prezentów. Kto nie chciałby uczestniczyć w takim spotkaniu?

Bankiet z dobrym jedzeniem

Wigilia nie jest jedyną okazją do tego, aby spotkać się z kontrahentami, czy członkami zespołu przy wyśmienitej kolacji. Każdy doskonale wie, że dobre jedzenie sprawia, że jesteśmy bardziej skłonni do rozwiązywania problemów, dlatego organizacja spotkania w wyjątkowej lokacji np. prestiżowym hotelu Andersia w Poznaniu, pozwoli nam nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale również doskonale bawić się w towarzystwie osób z branży. Sale konferencyjne w Poznaniu w hotelu Andersia są przestronne i eleganckie, a dzięki modułowemu projektowi mogą pomieścić nawet do tysiąca osób.

Imprezy firmowe w poznańskim Hotelu Andersia nie muszą być jednak jedynie spotkaniami restauracyjnymi. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal – w sprzęt audiowizualny i wielofunkcyjne oświetleniu – mogą być okazją do prezentacji, kampanii produktowych, czy zapoznawania osób z branży z najnowszymi projektami naszej firmy.

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

twenty + eight =