Aktualności

Poznaj Samsung AddWash

Poznaj Samsung AddWash

Sierpień 10, 2018 0 komentarzy

Wyjmujesz rzeczy do prania z łazienkowego kosza na bieliznę. Nastawiasz pranie i z zadowoleniem kierujesz się w stronę ulubionego fotela, kiedy zauważasz leżącą w pokoju kupkę odzieży do prania. Zastanawiasz się, jak mogłeś o niej zapomnieć. Teraz będzie musiała czekać aż do kolejnego prania! Chyba każdemu z nas przydarzyła się taka sytuacja. Wydawałoby się, że nie ma z niej żadnego wyjścia, trzeba wstawić drugie pranie, a jednak dzięki nowoczesnej technologii Samsung AddWash wcale tak nie jest! Czym jest Samsung AddWash?

 

Samsung AddWash – innowacyjna technologia

 

Jakiś czas temu Samsung z dumą zaprezentował na ogólnoświatowym rynku nową technologię, którą wprowadził do swoich pralek. Głównym założeniem systemu Samsung AddWash jest możliwość dorzucenia do pralki brudnych ubrań po jej uruchomieniu. To wyjście naprzeciw osobom, którym często zdarza się zapomnieć o porozrzucanych po różnych kątach mieszkania częściach garderoby, które wymagają prania. Rewolucyjność tego wynalazku polega jednak na o wiele bardziej złożonej funkcjonalności. Górna część okrągłej pokrywy służącej do zamykania bębna pralki wyposażona jest w mniejszą, oddzielnie otwieraną komorę przeznaczoną specjalnie do dorzucania ubrań już w trakcie prania. Jak to działa? Możliwe jest zatrzymanie procesu w dowolnym momencie – należy w tym celu wcisnąć guzik startu. Bardzo ważne, aby pamiętać o otwarciu odpowiedniego wrzutu. Ta funkcja umożliwia również zatrzymanie prania bezpośrednio przed rozpoczęciem płukania – można wówczas dorzucić do płukania w bębnie odzież, która została wyprana ręcznie. W tym momencie można także dolać miarkę płynu do płukania. To samo dotyczy procesu wirowania.

 

Zalety i wady systemu AddWash

 

Główna zaleta systemu AddWash wyjaśniona została już w powyższej części tekstu – to, że możliwe jest zatrzymanie prania w dowolnym momencie, pozwala zaoszczędzić energię i wodę, która byłaby przeznaczona na pranie zapomnianych rzeczy. Rozwiązanie ułatwia życie oraz jest bardzo wygodne, – obsługa pralki z systemem Samsung AddWash z pewnością nie sprawi problemu nawet najmniej zaawansowanemu technicznie użytkownikowi. Plusem jest także możliwość kierowania systemem poprzez aplikację na smartfonie, która podpowie, ile czasu zostało do końca prania, kiedy należy wyczyścić pralkę i w jakim programie wyprać dane tkaniny. Dzięki aplikacji można uruchomić pralkę z dowolnego miejsca – nawet będąc poza domem! Takie rozwiązanie pomaga oszczędzić czas – przykładowo, można nastawić pralkę, wracając z pracy, a od razu po powrocie rozwiesić pranie do suszenia. Nic prostszego! Jeszcze jedna zaleta to małe drzwiczki umiejscowione w górnej części klapy, przez które można nie tylko dorzucać pranie, ale też wietrzyć pralkę – dzięki niemu otwieranie całych drzwi nie będzie konieczne. Z drugiej jednak strony, tak mały otwór powoduje, że możliwe jest dorzucanie jedynie niewielkich rzeczy, bluzek, koszul, skarpet – spodnie czy kurtka raczej się tam nie zmieszczą.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

2 × four =