Aktualności

Skuteczna agencja pracy na wyciągnięcie ręki!

Skuteczna agencja pracy na wyciągnięcie ręki!

11 marca, 2021 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach to praca szuka człowieka, a nie odwrotnie. Znalezienie odpowiednich rąk do pracy w obecnym trudnym okresie naszej historii stanowi szczególnie duże wyzwanie. Praca tymczasowa czy sprowadzanie pracowników zza granicy (najczęściej z Ukrainy) to obecnie najpopularniejsze trendy na polskim rynku pracy. Aby znaleźć odpowiedni personel, potrzebujemy dobrego pośrednika – pośrednika z doświadczeniem, wiedzą, zapałem i pasją w wykonywaniu swoich obowiązków. Agencja pracy z Wrocławia, która działa w całej Polsce i spełnia te wszystkie wymagania to z całą pewnością AB OVO Solutions. Dlaczego? Wyjaśniamy w poniższym artykule

Praca tymczasowa? Nie ma problemu

Bardzo popularna obecnie forma zatrudniania znajduje coraz więcej zwolenników wśród pracodawców i HR-owców. Dobra i sprawdzona agencja pośrednictwa pracy zajmie się procesem znajdowania odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska w sposób kompleksowy. Dobrze przygotowany podmiot weźmie na siebie całościowy proces rekrutacji, podpisywanie umów aż po wszelkie wyzwania o charakterze administracyjno-kadrowym. Klient nie powinien martwić się nawet o rozliczanie czasu pracy – doświadczona i dobrze rozwinięta firma zajmująca się pośrednictwem pracy wykonuje takie zadania w ramach własnej standardowej oferty.

Pracownicy z Ukrainy? Powiedz mi kogo potrzebujesz?

Nasi wschodni sąsiedzi to obecnie najbardziej rozchwytywany przez Polskę rynek, jeśli chodzi o poszukiwanie odpowiedniej kadry pracowniczej. Samemu jednak zorganizować cały proces, nie mówiąc o znalezieniu właśnie tych pracowników, jakich potrzebujemy, jest niezwykle trudno. Wrocław to miasto bardzo otwarte na personek z Ukrainy, a najlepsza agencja pracy tymczasowej we Wrocławiu, jaką z pewnością jest AB OVO Solutions, zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Wykorzystamy naszą sieć kontaktów i szerokie znajomości by zrekturować i zatrudnić odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska. Sprowadzimy ich do Polski, zadbamy o ich zakwaterowanie i zagwarantujemy całkowitą legalność wszystkich procedur z tym związanych. Szybki i efektywny sposó zatrudniania to powód, dla którego AB OVO Solutions jest na rynku już od tak dawna.

Co przemawia za AB OVO Solutions?

Po pierwsze mówimy o bardzo bogatym doświadczeniu, czyli czymś, czego nie da się kupić ani wypracować w miesiąc. Mamy bardzo dużą sieć kontaktów, bazę pracowników i długą listę zadowolonych klientów. Po drugie – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Znajdujemy pracownika, którego potrzebujesz zamiast przekonywać cię do mniej lub bardziej przypadkowych potencjalnych członków Twojego personelu. Zatrudnianie to nasza pasja i chcemy się nią dzielić i właśnie to jest gwarantem naszej skuteczności.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.