Aktualności

Co spakować na urlop dla swojego mężczyzny

Co spakować na urlop dla swojego mężczyzny

27 kwietnia, 2017 0 komentarzy

Co zabierze ze sobą na urlop przeciętny mężczyzna? Portfel, karty kredytowe, parę jeansów, dwa t-shirty, ręcznik i szczoteczkę do zębów. O całą resztę musi zadbać jego kobieta.

To ty moja droga, jesteś odpowiedzialna za bagaż twojego mężczyzny. Do kogo, jak nie do ciebie, będzie miał pretensje, jeśli czegoś mu zabraknie? On zadba o to, by dowieźć cię na miejsce z całym dobytkiem, ale o ten dobytek musisz zadbać ty. Co zatem, poza standardowym pakietem ubrań i przyborów toaletowych musi mieć na urlopie mężczyzna?

1. Lornetka.

Wbrew pozorom nie służy tylko do zaglądania w okna sąsiadce z naprzeciwka. Mężczyźni lubią podziwiać krajobrazy, odległe szczyty gór, widoczne na horyzoncie statki. Dobra lornetka przydaje się też przy podziwianiu ptaków w locie oraz… nocnego oglądania gwiazd! Pamiętaj o niej, gdy zaproponujesz spacer późnym wieczorem.

2. Pendrive z filmami.

Jeśli nie masz gwarancji, że tam, gdzie jedziecie, zawsze będzie świeciło słońce, dobrze mieć ze sobą taki zestaw na czarną godzinę. Hotelowe telewizory w większości przypadków dostosowane są do podłączania zewnętrznych pamięci. W przypadku załamania pogody ten praktycznie nic nieważący gadżet może uratować was przed nudą.

3. Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż większość mężczyzn uważa, że prawdziwy macho ich nie potrzebuje, prawda jest taka, że okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn są niezbędnie konieczne, by chronić oczy przed słońcem. Nieważne, czy akurat wybieracie się na żagle, czy w wysokie góry.

4. Aparat fotograficzny

Praktyczny mężczyzna, minimalizując swój bagaż, niewątpliwie dojdzie do wniosku, że zdjęcia można robić telefonem komórkowym. Jednak nie oszukujmy się, te zrobione dobrą lustrzanką mają dużo lepszą jakość. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobre zdjęcia z wakacji, nie wahaj się dołożyć aparatu do bagażu. Koniecznie pamiętaj o dodatkowym obiektywie i zapasowej karcie pamięci.

5. Gumowe klapki

Przeciętny mężczyzna wyznaje zasadę, że jedna para butów na dwa tygodnie, to dość. Mimo to bądź pewna, że już przy pierwszej kąpieli pod prysznicem, pierwszej wizycie na basenie hotelowym, lub przy pierwszym wypadzie na plażę doceni twoją zapobiegliwość.

6. Dres

Jak powiedziano na wstępie, przeciętny mężczyzna z pewnością uzna, że jeansy to idealne spodnie na każdą okazję. Jednak szybko okaże się, że dres jest wygodniejszy i mniej drażniący skórę. Mężczyzna doceni ten fakt, gdy tylko zbyt mocno przypiecze się na słońcu.

7. Apteczka

Twój mężczyzna raczej o niej nie pomyśli, przecież on nie choruje, prawda? Tymczasem na urlopie nietrudno o niestrawność po wizycie w nie najlepiej wybranej restauracji. Spacer boso po plaży może zakończyć się skaleczeniem stopy, kto, jak nie ty, będzie musiał dostarczyć plaster?

8. Kosmetyki

O ile szczoteczkę do zębów mężczyzna na pewno ze sobą zabierze, o tyle z szamponem czy żelem pod prysznic może być różnie. Jeśli nie chcesz, by na urlopie zabrakło ci podstawowych kosmetyków, nie zapomnij także o męskim zestawie.

9. Przejściówki do kontaktów

Tym na pewno zapunktujesz u swojego mężczyzny! W niektórych krajach, wbrew pozorom nie tylko w Stanach Zjednoczonych, urządzenia mają inne wtyczki do gniazdek, niż w Polsce. Fakt ten może być przykrą niespodzianką, przejściówka rozwiąże problem. Ale uwaga! Zanim ją zastosujecie, sprawdźcie, czy przywieziona z Polski golarka lub suszarka mogą pracować w niższym napięciu.

10. Zatyczki do uszu

Ten mały, niepozorny gadżet potrafi uratować, jeśli nie życie, to przynajmniej noc, zwłaszcza jeśli okaże się, że mieszkacie blisko całonocnego klubu a klimatyzacja w hotelu właśnie przestała działać.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.