Aktualności

Szkolenia – czemu warto na nie uczęszczać?

Szkolenia – czemu warto na nie uczęszczać?

20 grudnia, 2017 0 komentarzy

W obecnych czasach nie wystarczy już posiadać wyższego wykształcenia oraz doświadczenia, aby zdobyć dobrą pracę. Studia skończył już niemal każdy – więc nie jest to coś, co nas wyróżnia na rynku pracy.

Teraz inwestuje się przede wszystkim w szkolenia, a co za tym idzie w certyfikaty. Im więcej szkoleń przeszedłeś, im więcej uprawnień masz – tym cenniejszym pracownikiem na rynku pracy jesteś. Podstawowym i najważniejszym szkoleniem, przez które obowiązkowo musi przejść każdy pracownik – jest szkolenie BHP. Bezpieczeństwo to dziedzina w której nie ma co polegać na szczęściu i której nie powinno się zaniedbywać. Wypadki chodzą po ludziach – częściej niż nam by się mogło wydawać, a konsekwencje mogą być bardzo fatalne w skutkach. Po co więc ryzykować? Niestety poziom szkoleń BHP w Polsce nie jest na najwyższym poziomie, a być powinien. Wystarczy pożar, awaria, jakikolwiek wypadek i wtedy wszystko wychodzi na jaw – a panika, która się pojawia jeszcze utrudnia sprawę. Dlatego nie warto oszczędzać ani opuszczać szkoleń BHP, ponieważ w przyszłości mogą ona uratować nie tylko nasze, ale i czyjeś życie, dlatego nie bagatelizujmy tej ważnej sprawy. Firmą, która oferuje szkolenia BHP i którą warto polecić jest spółka Tarnobus, która prowadzi swoje działania na terenie Tarnobrzegu, Kielc, Warszawy oraz Krakowa.

Firma Tarbonus – czym ona się zajmuje?

Firma Tarbonus powstała w 1991 roku i zajmuje się na prowadzeniem szkoleń, doradztwem oraz wydawaniem materiałów potrzebnych do nauki w trakcie szkoleń. Ośrodki Szkoleniowe Tarbonus znajdziemy w takich miastach jak Tarnobrzeg, Kraków, Warszawa, Radom oraz Kielce. Spółka TARNOBUS oferuje szkolenia w zakresie: prawnej ochrony pracy, zarządzania, marketingu, uprawnień zawodowych, umożliwiających obsługę maszyn, urządzeń, a także przekwalifikowanie lub podjęcie pracy w danym zawodzie, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciw pożarowej, ochrony środowiska oraz budownictwa, pedagogiki i psychologii pracy. Kursy te przeprowadzane są na wysokim poziomie przez bardzo dobrze przygotowaną oraz przeszkoloną kadrę – więc naprawdę warto w nie zainwestować, ponieważ możemy być pewni, że zwróci nam się to w przyszłości. W zasadzie jedyna inwestycja, która zyskuje na wartości po czasie to my sami, ponieważ elektronika, mieszkania – oraz inne rzeczy, które kupujemy z czasem się zużywają i tracą na wartości – natomiast jeśli zainwestujemy w doskonalenie naszych umiejętności to z czasem zyskamy na nich o wiele więcej.

Szkolenia Tarbonus, a Krakowski rynek pracy

Jeśli chodzi o rynek pracy w Krakowie to jest on bardzo specyficzny. Oczywiście ze względu na turystykę w tym rejonie jest ogromne zapotrzebowanie na pracowników do branży gastronomicznej, ale nie zapominajmy o tym, że Kraków jest przede wszystkim miastem uniwersyteckim. Coraz więcej międzynarodowych firm otwiera swoje siedziby w tym oto ośrodku kultury i potrzebuje młodych, wykształconych oraz dobrze przeszkolonych pracowników.

Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych w Krakowie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie do pracy w wielu korporacjach krakowskich warto pomyśleć nad szkoleniem okresowym pracowników administracyjno-biurowych, które oferuje firma Tarbonus. W każdej większej firmie jest duże zapotrzebowanie na pracowników HR, recepcjonistów, sekretarki i wiele innych stanowisk, których zdobycie na pewno ułatwi nam certyfikat ze szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych. Takie szkolenie jest przeznaczone dla osób pracujących przy obsłudze monitorów ekranowych oraz pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych. Jest to szkolenie przede wszystkim dla osób, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych

Poza zapotrzebowaniem na kadry nie zapominajmy, że aby firma mogła sprawnie funkcjonować musi ona posiadać także osoby na stanowiskach robotniczych, które wbrew pozorom obecnie nie są źle płatne i dają nam możliwość awansu. Obecnie nasz rynek otwiera się także na pracowników z Ukrainy, dlatego szkolenie są przeprowadzane również w języku rosyjskim oraz ukraińskim. W trakcie takiego szkolenia zdobędziemy wiedzę oraz umiejętności z zakresu zagrożeń związanych z wykonywaną pracą oraz metod ochrony przed tymi zagrożeniami, postępowania w razie wypadku, a także w sytuacjach zagrożeń.

szkolenia BHP i kursy zawodowe Tarbonus Kraków

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.