Aktualności

Telefon dla kobiety biznesu

Telefon dla kobiety biznesu

24 lipca, 2017 1 komentarz

iPhone 7 to nowy wymiar technologii i innowacji w biznesie, który z pewnością przypadnie do gustu każdej z nas. Elegancja i funkcjonalność – tego potrzebuje przedsiębiorcza kobieta XXI wieku.

Przedsiębiorcza kobieta przyszłości

W ostatnich dziesięcioleciach kobiety coraz częściej i śmielej wkraczają w dziedziny życia, które do tej pory nie były ich domeną. Świetny przykład stanowi szeroko rozumiany biznes, choć wciąż dosyć popularny jest pogląd, że tylko mężczyźni mogą być dobrymi zwierzchnikami czy przedsiębiorcami. Jak jednak często bywa z tego rodzaju generalizacjami, takie stwierdzenie trzeba włożyć między bajki. Wszystko pozostaje bowiem kwestią indywidualnych predyspozycji, kwalifikacji oraz przygotowania.

Dzisiaj świat kariery i biznesu stoi przed nami otworem, ale nie znaczy to, że na sukces nie trzeba pracować. Wręcz przeciwnie – aby osiągnąć swoje cele, należy dołożyć starań bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Potrzeba wiele uporu, cierpliwości, kreatywności czy przebojowości. Bardzo pomocne, szczególnie z praktycznego punktu widzenia, mogą być różnego rodzaju urządzenia, z których korzystamy każdego dnia, jak chociażby laptop czy komórka. Nowy iPhone 7 to niemal przenośny komputer ujęty w formie smartfona.

Innowacyjny smartfon biznesowy

Każda premiera amerykańskiej firmy z logiem nadgryzionego jabłuszka odbijała się wielkim echem na rynku. Nie inaczej było po premierze iPhone 7 Apple w 2016 roku. To klasowe urządzenie, które znakomicie sprawdza się w kobiecej dłoni. Bardzo ważne są tu jego wymiary – 138,3 mm wysokości, 67,1 mm szerokości oraz 7,1 mm grubości. Tak dobrane sprawiają, że telefon jest na tyle duży, by gwarantować wygodne korzystanie oraz posiadać znakomity wyświetlacz, a jednocześnie na tyle mały, by pozwalać na obsługę jedną ręką oraz mieścić się w damskiej torebce. Nie bez znaczenia są również delikatnie zaokrąglone krawędzie – dzięki temu pewniej chwycimy telefon, zabezpieczając go przed wyślizgnięciem się z dłoni.

Osobna kwestia to wykończenie i desing. Dzięki nowocześnie zaprojektowanej, dostępnej w kilku kolorach, obudowie telefon zachwyca poziomem elegancji i stylu. Szykowne linie nawiązują do klasycznych stylizacji Apple. Dodają odrobiny modernizmu i lekkości, pasując w ten sposób idealnie do nowoczesnej kobiety biznesu.

Multimedialny gigant – iPhone 7 Apple

Fabrycznie iPhone 7 został wyposażony w bardzo szybki i wydajny procesor 64-bitowy A10 Fusion oraz chyba najbardziej intuicyjny system operacyjny iOS 10. Jego obsługa jest tak prosta, że nawet przy pierwszej styczności z produktami Apple właściwie nie ma potrzeby zaglądania do instrukcji obsługi. Przejrzyste menu, doskonałe nawigowanie między ekranami i poszczególnymi sekcjami oraz dowolność w tworzeniu skrótów czy pulpitów sprawiają, że dzięki kilku kliknięciom możemy całkowicie spersonalizować telefon i dostosować go do potrzeb swoich oraz firmy.

Odnośnie do personalizacji warto wspomnieć też o czytniku linii papilarnych. Zabezpiecza on telefon iPhone 7 Apple przed odblokowaniem przez osoby trzecie, dzięki czemu ważne dane nie trafią w niepowołane ręce, a wszelkie informacje dotyczące firmy będą bezpieczne.

Nowe urządzenie od Apple zachwyca także pod względem zawartych w nim multimediów. Posiada dwa aparaty o matrycach 12 Mpix i 7 Mpix oraz doskonały system audio, gwarantujący doskonałą jakość prowadzonych rozmów. Przez chwilę możesz poczuć, że twój rozmówca znajduje się tuż obok!

 

1 komentarz

Przejdz do rozmowy
  1. wiktoria
    #1 wiktoria 8 września, 2017, 09:06

    Jako kobieta, ktora od niedawna prowadzi swoj biznes, zaczelam doceniac nowe technologie. Zamowilam na bestcena.pl swojego pierwszego iphona i jestem pod wrazeniem systemu iOS i jego szybkiej pracy. Nie wspomne juz o designie, ktory jest niesamowicie elegancki!

    Reply this comment

<