Aktualności

Wybieramy lakier do paznokci na karnawałową imprezę

Wybieramy lakier do paznokci na karnawałową imprezę

Styczeń 5, 2018 0 komentarzy

Poszukując modnego lakieru do paznokci z okazji karnawału, swoje spojrzenia będziemy raczej kierować w stronę lakierów opalizujących aniżeli matowych. Te drugie pozostawmy na codzienne okazje. Jakie kolory lakierów sprawdzą się w tegorocznym okresie upływającym na szaleństwie i zabawie?

Metalizujące i opalizujące odcienie – inspiracja kosmosem i nowymi technologiami

W karnawale zdecydowanie świetnie sprawdzą się również lustrzane lakiery do paznokci z efektem chromu. Najważniejsza jest tu staranność, która pozwoli uzyskać efekt idealnie lustrzanej tafli. Efekt wart jest poświęconego czasu i wspaniale dopełnia karnawałowego stroju. Więcej dobrej jakości lakierów w najmodniejszej w tym sezonie gamie kolorystycznej można znaleźć tutaj.

Na imprezę karnawałową jak ulał sprawdzą się także benzynowe lakiery hybrydowe, dostępne w wielu różnych odcieniach. Na wstępie kładziemy bazowy kolor, który następnie utwardzamy. Potem w płytkę paznokcia wcieramy pyłki w wybranym kolorze. Niektóre lakiery do paznokci tego typu zaskakują również efektem fluorescencyjnym, który – jak się można domyślić – świeci w ciemnościach.

Kolorowe lakiery do paznokci – kolory sezonu

W tym sezonie w wizażu nie może zabraknąć intensywnych, radosnych barw, takich jak kolor żółty, pomarańczowy i niebieski. Nie bójmy się stworzyć wyrazistego efektu na paznokciach – lakiery dostępne w sklepach skutecznie nas do tego przekonują. Świetnie sprawdzają się również odcienie fioletu, burgundu i butelkowej zieleni, czyli w odcieniu kamieni szlachetnych. Malując paznokcie na karnawałową imprezę, nie musimy bać się połyskujących i brokatowych lakierów – w tym okresie możemy pozwolić sobie na więcej i nie bać się, że narazimy się na śmieszność czy krytykę.

 

Holograficzne paznokcie – szaleństwo sobotniej nocy

Na szalone imprezy świetnym pomysłem są także tzw. szklane paznokcie. Mienią się one wszystkimi kolorami, przyciągając uwagę i dopełniając kreacji na wielkie wyjścia. Zdobienie to wspaniale prezentuje się na dłoni. Efekt można nanieść na wszystkie płytki paznokciowe lub na wybrane paznokcie. Oczywiście w pierwszym z tych przypadków konieczna jest większa doza cierpliwości i wolnego czasu. Jeśli chcemy osiągnąć taki rezultat, warto rozejrzeć się za folią holograficzną, która wspaniale mieni się i odbija światło. Szczególnie ładnie efekt widać na ciemnej bazie – czerni czy granacie. Tego typu zdobienia na paznokciach można samodzielnie wykonać w domu, korzystając m.in. z tutoriali dostępnych w sieci. A jest ich całkiem sporo.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.