Aktualności

Jak wybrać odpowiednią salę szkoleniową?

Jak wybrać odpowiednią salę szkoleniową?

17 listopada, 2017 0 komentarzy

Wybranie odpowiedniej sali szkoleniowej czy konferencyjnej to prawdziwa sztuka. Pomimo sporego wyboru, ciężko trafić na miejsca, które spełniają wszystkie warunki oraz wymagania. Przedstawimy wszystkie istotne kwestie dotyczące wyboru takiego miejsca na przykładzie czterogwiazdkowego Hotelu Lenart, znajdującego się nieopodal Krakowa, w słynnej ze względu na Kopalnię Soli, Wieliczce.

Już na samym początku warto zdecydować się na odpowiednią lokalizację naszego wydarzenia. Bez wątpienia może nią być sam Kraków. Trzeba jednak liczyć się z tym, że ceny w tym mieście, zwłaszcza za miejsca naprawdę prestiżowe, potrafią być astronomiczne. Hotel Lenart znajduje się nieopodal, dotarcie do niego samochodem z Krakowa zajmuje raptem 20 minut a jeszcze szybciej, w kilkanaście minut, dotrzemy do niego kolejką podmiejską. Jej stacja – Wieliczka Park – znajduje się zaraz obok hotelu. Dodatkowo, znajduje się on raptem 10 minut od zjazdu z autostrady A4 oraz tylko 30 minut drogi od Lotniska Balice. Zyskujemy więc lokalizację, która będzie komfortowa dla wszystkich uczestników szkoleń czy innych wydarzeń, niezależnie od ich środków transportu.

Warto również pamiętać o odpowiednim parkingu – Hotel Lenart oferuje aż 200 bezpłatnych miejsc postojowych, sam parking natomiast jest oczywiście monitorowany.

Dostępne sale

Kolejnym ważnym aspektem jest przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, oraz możliwość jej odpowiedniego zaaranżowania. Hotel Lenart oferuje aż 11 sale konferencyjnych, oczywiście każda z nich może być dostosowana do potrzeb Klientów – miejsca mogą być ułożone w układzie teatralnym, szkolnym, bankietowym lub na kształt podkowy.

W sumie Hotel oferuje aż 1250 metrów kwadratowych powierzchni, co przekłada się na możliwość zaproszenia aż 500 osób jednocześnie. Jest to wynik, którym mogą pochwalić się tylko nieliczne obiekty. Co ważne ,żadna z sal nie ma słupów podporowych które mogłyby ograniczać widoczność.

Dodatkowo, w przypadku niestandardowych wydarzeń, warto zastanowić się, czy lokacja spełni ich techniczne wymagania. Przykładowo – Hotel Lenart oferuje m.in. salę konferencyjną, na którą można wjechać samochodem osobowym!

Wyposażenie

Kolejnym aspektem, na który musimy zwrócić uwagę, jest wyposażenie sal szkoleniowych. Tyczy się to oczywiście m.in. nowoczesnych rzutników czy ekranów (w tym kilku w jednej sali), jednak warto pamiętać również o tym, aby dostępna była odpowiednia ilość gniazdek elektrycznych. Dodatkowo niezbędnym elementem jest oczywiście odpowiednie nagłośnienie oraz wysokiej jakości mikrofony bezprzewodowe.

Nie można zapominać również o dostępnie do szybkiego, bezprzewodowego internetu dla wszystkich uczestników naszego wydarzenia. W tym przypadku Hotel Lenart również nie zawodzi, ponieważ jest on dostępny w każdej z jedenastu sal konferencyjnych.

Profesjonalna obsługa

Nie możemy zapominać o tym, że kluczem do sukcesu jest również kompetentna obsługa ze strony hotelu. W przypadku Hotelu Lenart otrzymujemy pracownika technicznego, który jest naszym opiekunem i pomaga nam we wszystkich sytuacjach, tych przewidzianych oraz tych, które będą dla nas zaskoczeniem.

Zaplecze gastronomiczne

Chyba nikt nie wyobraża sobie szkolenia czy konferencji nie tylko bez przerwy kawowej, ale również bez dobrego obiadu. W Hotelu Lenart mamy możliwość skorzystania z Restauracji „Pod Kominem”, która się w nim znajduje. Dzięki temu możemy mieć pewność, ze nasi goście zjedzą w przerwie pyszny obiad a jednocześnie dotarcie do miejsca posiłku nie będzie dla niż w żaden sposób ani problematyczne, ani też czasochłonne.

Prestiż

Zdajemy sobie sprawę, że może nie jest to kwestia priorytetowa, jednak w przypadku zdecydowania się na lokalizację prestiżową i luksusową – ma to znaczny wpływ na rangę naszego wydarzenia. Jak już wspominaliśmy, Hotel Lenart jest obiektem czterogwiazdkowym, który swoim Gościom i Klientom oferuje naprawdę znakomite warunki. Co ważne, są one dostępne w znacznie niższej cenie, niż jest to oferowane w Krakowie.

Decyzja

Nie zawsze jest ona prosta, często organizatorzy muszą godzić się na mniejsze i większe ustępstwa, zwłaszcza, gdy budżet jest ograniczony. Wszystkich tych, którzy planują organizację konferencji lub szkolenia w Krakowie bądź jego okolicach, jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Lenart i odwiedzenia ich strony internetowej. Miejsce to spełnia wszystkie warunki, które są niezbędne, aby zorganizować wydarzenie profesjonalne i prestiżowe, wspominane przez jego uczestników przez naprawdę długi czas.

Sale szkoleniowe Kraków

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.