Aktualności

Wyjazdy incentive – podróże dla każdej firmy

Wyjazdy incentive – podróże dla każdej firmy

Październik 30, 2017 0 komentarzy

Praca i wczasy – czy mogą być dwa bardziej przeciwstawne określenia naszych zajęć? A jednak, wyjazdy incentive pozwalają na zjednoczenie tych dwóch pojęć. Bez pracy nie byłoby wczasów, a wczasy nie byłyby tak wyjątkowe, gdyby nie praca. Wyjazdy incentive to specjalnie dostosowane podróże, które wniosą same korzyści do funkcjonowania Twojej firmy.

Czym jest incentive?

Podróże incentive, popularne na świecie, w Polsce jeszcze nie są znane na szeroką skalę. Są to wyjazdy dedykowane pracodawcom i pracownikom, współpracownikom, parterom biznesowym i wszystkim, których łączy relacja o charakterze zawodowym. Wyjazdy mogą być formą motywacji lub nagrody, częścią wspólnego projektu lub początkiem wyjątkowej współpracy między dwoma przedsiębiorstwami. Podczas aktywnych wczasów na drugim końcu Ziemi uczestnicy wyjazdu mają szansę lepiej się poznać, zrozumieć siebie nawzajem, przeżyć niezapomniane przygody i zbudować silne więzi. Dzięki temu wspólna praca w przyszłości będzie efektywniejsza, sprawniejsza i będzie odbywać się w lepszej atmosferze.

Wakacje dobrane do Twoich potrzeb

Jeśli uznałeś, że wyjazd typu incentive jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy, musisz zadbać o to, aby zapewnić swoim gościom najatrakcyjniejsze zajęcia. W zależności od rodzaju wyjazdu, charakteru spotkań oraz osób, które zostały zaproszone na wyjazd, program może znacząco się różnić. Warto więc na początku zapoznać się z różnymi propozycjami i wybrać kierunek oraz sposób aktywnego odpoczynku najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Wyjazdy incentive – gdzie wyjechać?

Azja: kultura orientalna fascynuje nas nie od dziś, a dodatkowo kusi szeregiem interesujących atrakcji. Widoki niczym z najpiękniejszych pocztówek, zabytki sięgające swoim wiekiem początków naszej ery lub wcześniej, intrygująca przyroda lasów tropikalnych, stepów czy Himalajów. Dzięki swojej różnorodności, w Azji każdy znajdzie coś dla siebie, w swoim budżecie i w dowolnym miesiącu w roku. Wyjazd incentive na ten kontynent pozostawi po sobie wiele wspaniałych wspomnień.

Afryka: safari wśród egzotycznych zwierząt w ich naturalnym środowisku czy odpoczynek nad ciepłymi wodami oceanu – to od Was zależy, co uczynicie głównym punktem wyjazdu. Poznawanie atrakcyjnej flory i fauny tego miejsca z pewnością dostarczy Wam niezliczonych wrażeń. Wyjazd incentive na ten kontynent będzie świetnym wyborem dla wielu firm – przeżycie wspólnych dni w warunkach zupełnie odmiennych od europejskich, nie tylko scali zespół, ale połączy go wspólnymi przeżyciami.

Ameryka Północna i Południowa: nowoczesne miasta na północy i różnorodność kulturowa południa – oba kierunki zapewnią Wam niezliczone wrażenia i atrakcje. Nie zabraknie kolorowych imprez w Brazylii, kaw wypitych w drodze w Nowym Jorku oraz bezkresnych lasów tropikalnych w Amazonii. Statua Wolności zobaczona na własne oczy czy Chrystus Król w Rio de Janeiro zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięć na długie lata.

Australia i Oceania: odległość dzieląca nas od tych miejsc jest proporcjonalna do zaciekawienia, jakie w nas budzą. Wyjazd incentive na drugi koniec świata to najbardziej prestiżowy kierunek. Obserwowanie misiów koala, nurkowanie w rafie koralowej i spacer po wiosce hobbitów – tych emocji próżno szukać w innych miejscach na Ziemi. Australia i Nowa Zelandia zapraszają niepowtarzalnymi atrakcjami, a rajskie wysepki cudownymi widokami i lokalizacjami idealnymi do wypoczynku.

Wyjazdy incentive z pewnością przysłużą się Twojej firmie. Niezwykłe przeżycia będą dobrą podstawą, na której zbudujesz zgrany zespół, mocne relacje z współpracownikami czy partnerami. Który z kierunków wybierzesz?

PlanetEscape.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

two × 4 =