Aktualności

Zamiast zabawek i elektroniki – klasyczne i ponadczasowe prezenty na roczek

Zamiast zabawek i elektroniki – klasyczne i ponadczasowe prezenty na roczek

8 marca, 2021 0 komentarzy

Zastanawiasz się, co podarować dziecku na pierwsze urodziny? Z pewnością znajdziesz wiele podpowiedzi, by wręczyć pieniądze lub sięgnąć po nowoczesne gadżety i zabawki. Są to upominki praktyczne, ale też pozbawione uroku i wartości pamiątkowej. O wiele lepszym wyborem mogą okazać się klasyczne podarunki z personalizacją.

Dlaczego warto kupować upominki z personalizacją?

Upominki z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem lub grawerem są wyjątkowe. Można mieć pewność, że są jedyne w swoim rodzaju, dzięki czemu będą świetną pamiątką po ważnych wydarzeniach i uroczystościach. Chcąc kupić oryginalny prezent na roczek, lepiej sięgnąć po medalik z grawerem, personalizowaną pozytywkę lub ramkę na zdjęcie z grawerem niż decydować się na podarunki, jakich wiele. Zabawki, elektroniczne gadżety i tym podobne upominki szybko się dziecku znudzą lub zwyczajnie zniszczą, a pamiątkowa biżuteria, grawerowane pudełko wspomnień lub efektowne puzderko na pierwszy ząbek to podarunki ponadczasowe, które będą znakomitymi pamiątkami na całe życie.

Jaki prezent na roczek dla chłopca, a jaki dla dziewczynki?

Przy wyborze prezentu dla dziecka najczęściej brana jest pod uwagę jego płeć. Oczywiście nie brakuje prezentów o uniwersalnym charakterze, ale są też propozycje dedykowane chłopcom lub dziewczynkom.

Wśród najpopularniejszych prezentów na roczek dla dziewczynki można wymienić biżuterię. Nawet jeśli dziecko nie ma jeszcze przekłutych uszu i raczej nie nosi wisiorków i bransoletek, to taki upominek jest kupowany z myślą o niedalekiej przyszłości – gdy dziewczynka podrośnie z pewnością doceni eleganckie kolczyki ze srebra albo ładną bransoletkę. Jeśli chodzi o upominki na roczek dla chłopca, to chętnie wybierane są różnego rodzaju prezenty personalizowane, a w szczególności pozytywki z grawerem, puzderka na pierwszy ząbek albo pudełka wspomnień. Wiele z tych przedmiotów można podarować również dziewczynkom.

Zakupu prezentu na pierwsze urodziny dziecka nie warto odkładać na ostatnią chwilę, a szczególnie, gdy jest to dziecko najbliższej rodziny lub przyjaciół. Choć upominki można bardzo wygodnie i tanio kupić bez wychodzenia z domu, to nawet zakupy ze sklepu online muszą jeszcze zostać spakowane, wysłane i dostarczone, a to zajmuje przynajmniej jedną dobę. Wiadomo jednak, że po drodze mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje, dlatego prezent na tak ważną okazję warto zamówić przynajmniej z kilkudniowym wyprzedzeniem. Przed zakupem można też upewnić się, czy sklep oferuje opcję pakowania na prezent, dzięki czemu podarunek będzie od razu gotowy do wręczenia.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.