Aktualności

Zbliżają się święta – zamów kosze świąteczne!

Zbliżają się święta – zamów kosze świąteczne!

21 listopada, 2016 2 komentarze

W poszukiwaniu odpowiednich upominków świątecznych dla bliskich zwykle wybieramy się do sklepu lub zamawiamy je on-line. Schody zaczynają się jednak wtedy, gdy poszukuje się prezentów w sferze biznesowej, na przykład dla klientów, kontrahentów czy też dla pracowników. Dzisiaj dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim kosze świąteczne – uniwersalne i dostępne na każdą kieszeń.

Prezenty w sferze biznesowej mają wiele korzyści. Przede wszystkim pozwalają na sprawienie przyjemności obdarowanym osobom, również pozwalają na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i poszerzanie świadomości na jej temat. Podarowane pracownikom pomagają w tworzeniu lojalnego, zmotywowanego zespołu, z kolei przekazane klientom czy kontrahentom umożliwiają nawiązanie bliższej współpracy i zwiększają szansę na rekomendację.

Gdy święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w takim przypadku warto zacząć rozglądać się za ciekawymi upominkami biznesowymi. W tym celu doskonale sprawdzają się kosze świąteczne, które można zarówno przygotować samodzielnie, jak i również można zamówić je jako gotowe w firmach specjalizujących się w ich komponowaniu i sprzedaży.

Co można znaleźć w koszach świątecznych?

Kosze upominkowe przekazywane pod choinkę zazwyczaj są po brzegi wypełnione najróżniejszymi pysznościami, na przykład słodyczami takimi jak czekolady, ciasteczka, praliny, nugaty czy cukierki, również mogą zawierać herbaty i kawy, alkohole, konfitury czy produkty regionalne. Co więcej, często uzupełniane są o świąteczne prezenty, na przykład bombki choinkowe czy inne dekoracje, ciepłe koce, kartki na Boże Narodzenie lub gadżety firmowe. Wszystkie produkty umieszczone są w koszu wiklinowym, ozdobnym pudełku czy też puszce lub szkatułce.

Takie prezenty mogą być przygotowane samodzielnie, ale również można zamówić je jako gotowe, jak wspomnieliśmy już na wstępie. W pierwszym przypadku, gdy potrzebuje się wielu koszy, warto rozpocząć przygotowania wcześniej, ponieważ ich skomponowani może zająć dużo czasu. Właśnie dlatego większość firm zajmuje się zamawianiem gotowych koszy, które można kupić w wielu wariantach cenowych. Co więcej, kupienie gotowych koszy świątecznych wcale nie wiąże się z kosztami znacznie wyższymi od stworzenia ich samodzielnie.

Ile kosztują kosze świąteczne?

Ceny koszy upominkowych na święta Bożego Narodzenia zależne są głównie od ich wielkości oraz zawartości. Za najmniejsze kosze składające się głównie ze słodyczy trzeba będzie zapłacić około 50-70 złotych, z kolei za te większe i bardziej bogate, także z dobrymi alkoholami, trzeba będzie już zapłacić od 200 złotych wzwyż.

W sprzedaży koszy upominkowych wypełnionych wyjątkowymi produktami specjalizuje się marka Nobilia. W jej asortymencie znajduje się szeroka gama różnych koszy na rozmaite okazje, w tym kosze świąteczne w różnych wariantach do wyboru. Firma przyjmuje zamówienia przez internet i realizuje je na terenie całego kraju.

2 komentarze

Przejdz do rozmowy
  1. BiznesPartner
    #1 BiznesPartner 19 listopada, 2017, 09:15

    Artykuł pisany przez analfabetę. “Koszów”? Litości.

    Reply this comment

Twoje dane będą bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.