Grupa Fundamenti

Portal Manager na obcasach został utworzony 06.12.2009r. Cele które nam przyświecały to integracja kobiecego środowiska poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.

Jesteśmy portalem skierowanym do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoja karierę zawodową. Chcemy poświęcać naszą uwagę zarówno świeżo upieczonym absolwentkom – Managerom na starcie, Asystentkom , które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Sukcesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.

Gorąco zachęcamy Was do udziału w przygotowywanych przez nas spotkaniach i szkoleniach. Pełną ofertę znajdziecie Panie w odpowiednich zakładkach.

Liczymy na wasze zainteresowanie, zachęcamy do współpracy z nami i mamy nadzieję na pozytywny odzew.

 

Portal Manager na obcasach jest marką Grupy Fundamenti.

Jesteśmy grupą, która uwielbia swoją pracę. Dla nas praca to nie obowiązek, ale styl życia i dzielenie się swoim doświadczeniem oraz  pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Pracujemy z pasją w myśl zasady Konfucjusza: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”

Dlaczego z nami?

WIEMY JAK
90% programów rozwojowych to programy długofalowe ze stałą informacją zwrotną.

WIEMY DLACZEGO
Firmy rozwijające się to te, które rozwijają pracownika i potrafią go zatrzymać.

WIEMY Z KIM
Dobra praktyka jest zawarta w dobrej teorii, a dobra teoria jest opisem najlepszych praktyk.

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<