O nas

Portal Manager na obcasach został utworzony we współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym.

Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.

Jesteśmy portalem skierowanym do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoja karierę zawodową. Chcemy poświęcać naszą uwagę zarówno świeżo upieczonym absolwentkom – Managerom na starcie, Asystentkom , które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Sukcesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.

Gorąco zachęcamy Was do udziału w przygotowywanych przez nas spotkaniach i szkoleniach. Pełną ofertę znajdziecie Panie w odpowiednich zakładkach.

Liczymy na wasze zainteresowanie, zachęcamy do współpracy z nami i mamy nadzieję na pozytywny odzew.

Jesteśmy grupą, która uwielbia swoją pracę. Praca to nie nasz obowiązek to styl życia i dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi. Grupa Fundamenti oparta jest na polskim kapitale i doświadczeniu ludzi z nią współpracujących. Wyróżnia nas etyczne działanie i indywidualne podejście do Klienta, co owocuje długoterminową współpracą i doskonały relacjami biznesowymi. Zawsze stawiamy na efektywność i wysoką jakość usług, dzięki czemu przyczyniamy się do podniesienia rezultatów biznesowych naszych Klientów.

W skład Grupy Fundamenti www.fundamenti.pl wchodzą marki:

Modelarnia Kompetencji- szkolenia zamknięte

Wizją i celem naszej działalności jest adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta, czyli przyglądamy się kulturze organizacyjnej Klienta, słuchamy, badamy i tworzymy mapę obszarów budowania rozwiązań dając realne narzędzia pracy.

S.P.U.S- szkolenia otwarte

Dobre szkolenie, spotkanie czy też konferencja oparte na gruntownej  analizie potrzeb firmy, to nie moda, lecz prosty rachunek finansowy. Koszt doradztwa i szkoleń jest bowiem wielokrotnie niższy od uzyskiwanych później korzyści. Kiedy zaś do samego procesu szkoleniowego dołożymy trochę: emocji po to, by wiedza trafiała mocniej do adresatów i humoru po to, co słuszne nie było śmiertelnie nudne, to możemy spotkać się razem na szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Szkołę Praktycznych Umiejętności Społecznych.

Best Practice- eventy, konferencje na zlecenie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne i nowatorskie wyjazdy w różne miejsca zarówno w Polsce jak i w Europie. Starając się nadążyć za ciągle posuwającym się w przód trendem, nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy zainteresować bardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z licznymi hotelami i ośrodkami zaproponujemy Państwu optymalne miejsce do przygotowania spotkania. Zaprosimy dla Państwa gości, przygotujemy transport, identyfikatory, certyfikaty, oraz dodatkowe atrakcje.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<