Aktualności

Kolorowe włosy na karnawał

Kolorowe włosy na karnawał

28 grudnia, 2016 0 komentarzy

Brokatowe zdobienia i odważne stylizacje włosów nigdy nie wychodzą z karnawałowej mody. Do stworzenia fryzury, która zostanie na długo zapamiętana, nie potrzebujesz wielu godzin pracy, ani dużych pieniędzy. Sprawdź, jakie inspiracje oparte na grze kolorów, są warte odtworzenia. Wybierz fryzurę dla siebie i przełam stereotyp nudnych włosów.

Imprezowa palma z zielonymi akcentami

Jeśli planujesz zimową domówkę, warto rozważyć współczesną fryzurę bazującą na barwnych dodatkach. W tym roku obowiązkowym akcentem jest zieleń, czyli najbardziej radosny z kolorów. Nie musisz decydować się na permanentną zmianę odcienia, zwłaszcza, że zielone włosy raczej nie sprawdzą się na co dzień. Zamiast farbowania, proponujemy stylizację z użyciem pasemek na spince. Są to doczepy, które wpina się we włosy w dowolnej ilości. W każdym momencie można bezboleśnie usunąć pasma, nie szkodząc przy tym swoich włosom.

Do wykonania karnawałowej palmy, będziesz potrzebowała tylko dwóch zielonych doczepów clip-in. To łatwo dostępne włosy, do wyboru naturalne indyjskie Remy albo syntetyczne, zrobione z włókna kanekalon. Kosztują niewiele, a posłużą Ci przez długi czas. Japońskie syntetyki w intensywnie zielonym odcieniu pasującym do palmy, kupisz w sklepie Europe Hair.

Zwiąż włosy w możliwie najwyższy kucyk. Pomoże w tym pochylenie głowy w dół, a następnie zebranie wszystkich włosów w jedno miejsce. Użyj cienkiej gumki, która nie będzie się rzucać w oczy. Pasemka clip-in wepnij z obu stron kucyka tuż przy nim, kierując je w stronę kitki. Potem umieść spinki pod naturalnymi włosami, starając się ukryć klipsy. Zielone pasemka owiń starannie wokół kucyka. Doczepy powinny zasłonić gumkę i co najmniej pół palmy. Podepnij je wsuwkami i schowaj je w kitce. Dopełnij fryzurę błyszczącymi elementami, które podkreślą wyrazistą zieleń. Możesz użyć srebrnych spinek albo brokatu w sprayu. Jeżeli lubisz gęste kucyki, podtapiruj włosy tuż przed imprezą. Efekt powinien się utrzymać przez całą noc.

Warkocz boho – różowy od połowy


Dla tych z Was, którym jeden kolor to wciąż za mało, mamy propozycję nie do odrzucenia. Prezentujemy syntetyczne pasmo farbowane na wzór ombre. Stonowany złoty brąz, przechodzący równomiernie w mocny róż, to kontrowersyjne zestawienie wyłącznie dla odważnych. A ponieważ żywe kolory trzeba godnie wyeksponować, polecamy zrobienie karnawałowego warkocza w niepowtarzalnym stylu boho, który jak żaden inny splot, podkreśli piękno dopinek ombre.

Pasemka clip-in barwione według aktualnych trendów, wystarczy powpinać we włosy stosując do tego klipsy umieszczone na każdym z nich. Metoda nie wymaga specjalnych umiejętności, więc spokojnie mogą się na nią zdecydować wszystkie amatorki, marzące o pięknej fryzurze. Syntetyczne włókno łatwo się układa, dlatego można je dowolnie stylizować, np. lokówką. Do wykonania warkocza nie będzie to jednak konieczne. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć pasemka według instrukcji i zapleść z nich luźny warkocz. Jego koniec należy zabezpieczyć gumką, najlepiej ozdobioną kwiatem. Ostatnim krokiem jest delikatne powyciąganie splecionych włosów tak, żeby warkocz się nie rozpadł, ale dwukrotnie zwiększył swoją objętość. Powinien sprawiać wrażenie swobodnego splotu. Dwukolorowy układ doda mu atrakcyjności, a luźna forma sprawi, że będziesz wyglądać romantycznie i wdzięcznie.

Fryzury, które zaprezentowaliśmy, to wyłącznie wybrane przykłady z użyciem barwnych doczepów. Pamiętaj, ze z dopinek i gotowych pasm możesz tworzyć nieskończenie wiele upięć, nie tylko na karnawał. Już teraz zamów zestaw w kolorze, który wyjątkowo Ci się podoba i ćwicz na nim modne fryzury. Jeśli nie jesteś pewna co do odcienia, zamów do domu paletę barw włosów naturalnych lub syntetycznych i osobiście dopasuj kolor. Profesjonalne produkty niezbędne do przedłużania włosów, znajdziesz w sklepie Europe Hair.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<