Aktualności

„Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej

„Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej

19 marca, 2013 0 komentarzy

Ponad 20 gwiazd i celebrytów na premierze książki Ilony Adamskiej. 12 marca w Teatrze Syrena odbyła się wyjątkowa premiera książki pt. „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, z której dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na dzieci chore na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka. Z tej okazji w teatrze pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata-show-biznesu, kultury i sztuki, którzy włączyli się do tego projektu w szczytnym celu.

Byli to m.in. Maria Niklińska, Krystyna Mazurówna, Andrzej Krzywy, Robert Korzeniowski, Radosław Majdan, Laura Łącz, Ewa Kuklińska, Hanna Bakuła, Roman Rogowiecki, Bogdan Gajkowski, Andrzej Pągowski, Grzegorz Wons, Łukasz Płoszajski, Małgorzata Walewska, Lora Szafran, Daniel Wieleba, Magdalena Modra i inni. Prezentacja książki połączona była z recitalem Ani Wyszkoni i występem Mateusza Mijala oraz loterią wizytówkową, którą poprowadził Ryszard Rembiszewski.

– Któregoś dnia, pijąc kawę z zaprzyjaźnioną z „Imperium Kobiet” Jolantą Fajkowską i rozmawiając z nią o naturze relacji damasko-męskich, pomyślałam, że oddam głos MĘŻCZYŹNIE. Właściwie wielu mężczyznom. To z nimi napiszę swoją pierwszą książkę. Czasy się zmieniają, lecz każde nowe pokolenie kobiet chce znać odpowiedzi na te same pytania: co o kobietach myślą mężczyźni, co w nas cenią, czego nie. Marzyła mi się książka nie całkiem zwyczajna, a taka, która pomoże innym. Pomyślałam wtedy o Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”, z którą współpracuję od ponad roku. Uzgodniłam z fundacją, że pieniądze ze sprzedaży książki przekażę na rehabilitację dzieci, przejazdy na trasie klinika-dom oraz na pobyt rodziców w hotelach przyszpitalnych. –  wyjaśnia skąd pomysł na książkę Ilona Adamska, autorka.

Do współpracy zaprosiła trzydziestu pięciu znanych i lubianych mężczyzn ze świata sztuki, nauki, biznesu, sportu, którzy zechcieli wesprzeć ten projekt. Pytała ich o pierwsze miłości, najpiękniejsze wspomnienia, najważniejsze kobiety życia; o to, jakie kobiety lubią, za co je kochają, a co ich w kobietach drażni. Dobór bohaterów reprezentujących tak różnorodne osobowości i dziedziny życia z pewnością uczynił książkę interesującą. Mamy, jako patron medialny książki, nadzieję, że taka będzie dla szerokiego grona odbiorców, co pozwoli zgromadzić jak największe fundusze na rzecz potrzebujących pomocy dzieci.

Głównym sponsorem książki jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Honorowy patronat nad książką objęła Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska oraz Wojewoda Łódzki Elżbieta Chełmińska.

Sponsorami gali byli: Teekanne, BTL, Pensjonat Reymontówka, Skin Clinic, Air Port Hotel Okęcie, Synchroline, Avon, Tołpa, Clarena, Hotel Sobienie Królewskie, Goodyfoody, De Angelis, Rent a Gastro, J.A. Baczewski Vodka, Co Ty Na To Studio, Centrum Edukacyjne Żelazna, Noble Health, Egoo, Lovya, Hotel Król Kazimierz.

Imprezę promującą książkę zorganizował Biurkowski Events i magazyn Imperium Kobiet.

Książka dostępne będzie jeszcze w tym tygodniu na empik.com.pl i blizejserca.pl

2110_01
2110_03
2110_04
2110_05
2110_06
2110_07
2110_08
2110_09
2110_10
2110_11
2110_12
2110_13       2110_14

2110_15       2110_16   2110_17 2110_18 2110_19

Ilona Adamska – wydawca I.D.Media, redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet i serwisu planetakobiet.com.pl, dziennikarka, modelka, pisarka i lwica salonowa. Kobieta o wielu pasjach i równie wielu talentach. Ukończyła filozofię na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie będąc jednocześnie modelką prestiżowej polskiej agencji modelek. Autorka książki – cyklu rozmów z interesującymi mężczyznami ze świata sztuki, biznesu, polityki, sportu – pod jakże wymownym tytułem „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”.

fot. Lidia Skuza, eRBe, J.A. Baczewski, Glinka Agenc

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<