Aktualności

#wiemyjak -Agnieszka Tobota o „Help desk`u emocjonalnym”

#wiemyjak -Agnieszka Tobota o „Help desk`u emocjonalnym”

9 kwietnia, 2020 0 komentarzy

Kobietę do pomocy przyjmę od zaraz…

W większości organizacji biznesowych zarząd stanowią mężczyźni, w organizacjach pozarządowych kobiety. Pomocy u specjalistów częściej szukają kobiety, z przyczyn częściej spowodowanych przez mężczyzn.

Według oficjalnych danych, w Polsce w zeszłym roku ofiarą przemocy domowej padło więcej kobiet niż mężczyzn. Dla wielu kobiet wyjście do pracy to był czas spokoju, jedyny czas, kiedy czuły się bezpieczne. Dziś nie mają dokąd wyjść. Żyją w ciągłym strachu.

Niewprawne oko nie rozpozna w koleżance z pracy ofiary przemocy. Tym bardziej teraz, kiedy widzimy się na ekranach komputerów, albo tylko słyszymy. Sprawcy potrafią stwarzać wizerunek doskonałych partnerów, mężów i ojców. Twój sąsiad, który wraca w maseczce ze sklepu z kwiatami dla żony może być sprawcą cierpienia.

#HelpDeskEmocjonalny przygotowaliśmy z Piotr Kolmas dla firm, które chcą objąć pracowników pomocą psychologiczną. Realizujemy ją on-line przez doświadczonych terapeutów pracujących na co dzień w Fundacja A.R.T. z osobami w kryzysie.

Jakie to wywołuje w Tobie skojarzenia?

#mądryrozwój#wiemyjak

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<