Aktualności

5 wiosennych trendów w Twoim domu z nowymi roletami

5 wiosennych trendów w Twoim domu z nowymi roletami

24 lutego, 2016 0 komentarzy

Wyglądasz z niecierpliwością wiosny i pierwszych ciepłych promieni słońca? Już dziś wprowadź do wnętrz powiew świeżości dzięki najmodniejszym tego sezonu roletom.

Wiosną natura budzi się do życia, a wraz z nią i Ty. To naturalne, że potrzebujesz odpoczynku od zimowych szarości.

Lotari prezentuje 5 praktycznych wskazówek aranżacyjnych przydatnych podczas tej najweselszej z pór roku.

  1. Słońce pod kontrolą – rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc pozwalają na swobodne regulowanie ilością światła wpadającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia całej rolety. To nie tylko modne, lecz także wygodne i estetyczne rozwiązanie, które będzie królowało tej wiosny. Rolety dzień i noc Lotari to oprócz bieli także wiosenne zielenie, słoneczne odcienie żółtego i naturalne brązy. Jeśli chcesz optycznie powiększyć wnętrze, wybierz jasne kolory.

  1. Łąka pełna kwiatów – rolety z motywem florystycznym

Roleta z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz wyróżnić swój salon, sypialnię lub inne pomieszczenie. W sezonie 2016 okna zachwycają roletami z florystycznymi wzorami, które znajdziesz w kolekcji Maki lub Flower.

  1. Soczyście kolorowo – rolety w wiosennych barwach

Zielone niczym świeża trawa, żółte jak pąki tulipanów, a może czerwone jak maki? Twoja nowa roleta w modnej wiosennej odsłonie przybiera rozmaite kolory. Ważne, by były soczyste i radosne. Taka roleta ożywi wnętrze oraz doda mu wyrazistego, dynamicznego charakteru.

  1. Delikatne niczym mgiełka – rolety rzymskie z organzy

Wiosna to symbol lekkości i świeżości. Dlatego udekoruj modnie swoje okna roletami rzymskimi flock wykonanymi z delikatnej, połyskującej organzy z kwiatowym wzorem, który wprowadza wiosenny klimat do wnętrza.

  1. Nie tylko na wiosnę – rolety zewnętrzne

Nie lubisz, gdy wiosenne słońce daje się we znaki, gdy Ty akurat jesz śniadanie na tarasie? Wybierz roletę zewnętrzną, która doskonale zacienia przestrzeń wypoczynkową i chroni nie tylko przed promieniami słońca, lecz także przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Taka roleta sprawdzi się zarówno wiosną, jak latem!

Poznaj bogatą i kolorową ofertę rolet na www.lotari.pl.

 

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<