Aktualności

Makijaż kobiety sukcesu

Makijaż kobiety sukcesu

4 maja, 2015 0 komentarzy

Kobieta sukcesu musi wykazać się nie tylko dobrą organizacją pracy, ale również nienaganną prezencją, na którą składają się odpowiedni strój i makijaż. Codzienny makijaż zabiera kobiecie sporo czasu. Idealnym rozwiązaniem może okazać się np. wykonanie makijażu permanentnego.

 Makijaż permanentny wyróżnia się wieloma zaletami – w sposób profesjonalny potrafi podkreślić atuty twarzy każdej kobiety, a jednocześnie zatuszować jej niedoskonałości. Dzięki niemu kobieta o każdej porze dnia i nocy będzie prezentować się atrakcyjnie. Po zdecydowaniu się na tego rodzaju trwały makijaż pozostałe zabiegi upiększające nie będą wymagały dużego nakładu czasu, który tak cenny jest dla współczesnej kobiety sukcesu. Wówczas wystarczy już tylko odrobina różu czy pudru, by olśnić otoczenie atrakcyjnym i kobiecym, a przede wszystkim perfekcyjnym wyglądem.

 Czym jest makijaż permanentny?

 Makijaż permanentny jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet aktywnych, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie niewymagającym jednak dużego nakładu czasu. Zabieg wykonuje się przy użyciu barwników wprowadzanych pod skórę. Dzięki nim można skorygować lub odtworzyć linię brwi, podkreślić oczy za pomocą kresek na dolnej i górnej powiece, a także uwydatnić kontur ust. Efekt utrzymuje się zwykle około 3 lat. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego warto zapoznać się z technikami stosowanymi przez gabinety kosmetyczne. Godną polecenia w przypadku brwi jest metoda piórkowa. Polega na wykonaniu cieńszych i grubszych kresek imitujących naturalny włos. Perfekcyjnie wykonany makijaż metodą piórkową daje złudzenie prawdziwych brwi. Więcej na temat makijażu permanentnego metodą piórkową można przeczytać na stronie www.strefa-piekna.pl. Pragnąc podkreślić oczy, warto natomiast wykonać kreski. W zależności od typu urody i preferencji klientki można to zrobić na obu powiekach lub tylko na jednej ─ górnej lub dolnej. Ponieważ efekt końcowy powinien być jak najbardziej naturalny, warto oddać się w ręce profesjonalnej i zaufanej linergistki.

Makijaż permanentny ust wykonuje się na dwa sposoby – poprzez obrysowanie kontur z cieniowaniem lub wypełnieniem. Zaletą tego zabiegu jest możliwość korekty kształtu warg utrzymującej się przez kilka lat. Tradycyjne metody opierają się na nakłuciach jedną igłą. Lepszym sposobem jest jednak metoda trzyigłowa. Jej głównym walorem jest krótszy czas zabiegu, a także efektywniejszy i trwalszy efekt końcowy.

 Zalety makijażu permanentnego

 Nowoczesne technologie stosowane obecnie w gabinetach kosmetycznych powodują, że zabiegi są mniej bolesne, a proces gojenia zdecydowanie szybszy w stosunku do lat poprzednich. Przeprowadzone przez doświadczoną specjalistkę w sterylnych warunkach i przy użyciu jednorazowych narzędzi i atestowanych materiałów dają gwarancję, że efekt końcowy będzie zgodny z oczekiwaniami. Wykonanie makijażu permanentnego pozwala na podkreślenie atutów urody i zatuszowanie niedoskonałości. Dzięki niemu możliwe jest również wyretuszowanie drobnych blizn (źródło: http://permanentnemakijaze.pl/czym-jest-makijaz-permanentny/).

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<