Aktualności

Zalety laktatora elektrycznego

Zalety laktatora elektrycznego

18 czerwca, 2015 0 komentarzy

Okres porodu jest szczególnym czasem dla każdej kobiety. Pierwsze miesiące dziecko spędza przy swojej matce, jednak obecnie możemy zauważyć szybki powrót wielu Pań do obowiązków zawodowych. Niestety, nie jest to proste zadanie, ponieważ ciężko powrócić do pracy, jeżeli nadal karmi się piersią. Jednak obecnie na rynku możemy znaleźć wiele innowacyjnych produktów, które pomogą w rozwiązaniu tej sytuacji.

Najbardziej praktyczny sprzęt

Często zdarza się, iż młoda mama krótko po porodzie musi powrócić do pracy. Niestety obecna sytuacja w kraju nie zawsze pozwala cieszyć się Paniom w pełni z macierzyństwa, tym samym są zmuszone do wcześniejszego powrotu do obowiązków zawodowych. Wiele kobiet z obawy przed utratą posady godzi się na te warunki. Jednak jeżeli jest to nadal w okresie karmienia piersią naszego maleństwa, możemy mieć z tym pewien problem. Warto pamiętać, iż obecnie na rynku dostępne są produkty, które w szybki oraz bezbolesny sposób pomogą w pozyskaniu pokarmu dla niemowlaka wprost z piersi matki. To właśnie laktatory elektryczne w ostatnim czasie podbijają nasz rynek. Jest to urządzenie bardzo proste w obsłudze, a przede wszystkim efektywne.

 

Zalety laktatorów elektrycznych

Laktator elektryczny, dzięki odpowiedniej budowie, posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest on delikatny i w żaden sposób nie podrażnia kobiecych piersi. Ponadto jest również oszczędny dla mięśni, ponieważ podczas jego używania nie trzeba wykonywać zbędnych ruchów. Posiada regulację siły ssania, dzięki czemu użytkowniczka sama może decydować o sile jego działania. Jest również bardzo efektywny, ponieważ podczas jednego użycia można odciągnąć aż 300 ml pokarmu. Obecnie na rynku występuje również model dubeltowy, który pozwala na przeprowadzanie tej samej operacji, jednak pobierając pokarm jednocześnie z obu piersi. Laktator elektryczny niestety nie jest tanim urządzeniem. Jednak jeżeli zdecydowaliśmy się na korzystanie z tego urządzenia, a nie stać nas na jego zakup, warto pamiętać, iż istnieje możliwość wypożyczenia.

Wychowywanie dzieci podczas naszej aktywności zawodowej nie jest prostą sprawą. Często wymaga to od nas wiele poświęceń oraz wyrzeczeń. Jednak aby w pełni cieszyć się z uroków macierzyństwa, warto zaopatrzyć się w nowoczesne urządzenia.

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<