Aktualności

Agnieszka Tobota o portalu, Fryderyk Karzełek o pieniądzach- razem w Radiu KIS.

Agnieszka Tobota o portalu, Fryderyk Karzełek o pieniądzach- razem w Radiu KIS.

29 kwietnia, 2015 0 komentarzy

Gdzie: Radio KIS http://radiokis.pl/

Co: rozmowa z Agnieszką Tobota- Szefową portalu Manager na obcasach o bieżącej działalności portalu,  o przyszłych działaniach, jak również o tym, że już nie udowadnia, że „nie jest wielbłądem” 🙂

Co jeszcze: 🙂 rozmowa z Fryderykiem Karzełkiem o książce „Pieniądze są sexi”, której premiera odbyła się 8 marca w warszawskiej Kinotece.

Odpytującym był przemiły dziennikarz Arkadiusz Kałucki.

Serdecznie zapraszam Państwa do wysłuchania audycji, która w ubiegłą niedzielę była na antenie Radia KIS.

 

 

manager_na_obcasach_logo_150

Portal Manager na obcasach utworzony w 2009 roku, ma  na celu integrację Kobiet Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne. To portal skierowany do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoją karierę zawodową. Wiele miejsca na portalu mogą odnaleźć również świeżo upieczone absolwentki – Managerki na starcie, Asystentki, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak również  Kobiety Sukcesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.

Plakat_B3_01_niska_rozdz-1

Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca i money coach w autobiograficznym poradniku „Pieniądze są sexy” (premiera 8 marca),  przekonuje, że każdy może zarabiać. Sam zaczynał przecież od łopaty na emigracji: Skoro do bycia biednym nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji poza tym, co wdrukują nam do głów otaczający świat i środowisko – niestety często z najbliższymi włącznie – powiedzmy też od razu, że do posiadania i zarabiania pieniędzy nie trzeba się urodzić, o czym z kolei są skłonni przekonywać nas konserwatyści. Szczególnie gdy odziedziczyli majątki lub gdy uprzywilejowana pozycja społeczna dała im możliwość pomnażania rodzinnych fortun.

logo radio

Radio KiS to akronim słów Kultura i Sztuka, zatem jesteśmy stacją radiowa o profilu kulturalno-społecznym z dużym udziałem autorskich audycji mówionych, działającą na zasadzie wolontariatu. Serwujemy starannie dobrane utwory z pogranicza rocka, jazzu, chilloutu, soulu i muzyki instrumentalnej.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<