Aktualności

BODYMAX – PREZENT PEŁEN ENERGII NA ŚWIĘTA

BODYMAX – PREZENT PEŁEN ENERGII NA ŚWIĘTA

2 listopada, 2015 0 komentarzy

Podaruj bliskim zdrowie i witalność płynącą z mocy żeń-szenia z kompleksem witamin. Elegancki zestaw z kalendarzem to doskonały prezent – bo gdy dopisują siły, nowe plany są kwestią czasu!

 Nadchodzi zima – okres w którym częściej odczuwamy zmęczenie i znużenie. Jak wygrać z osłabieniem oraz wzmocnić naturalne siły obronne organizmu, by w pełni cieszyć się urokami świąt i w zdrowiu spędzić ten wyjątkowy czas? BODYMAX przygotował specjalne zestawy prezentowe, idealne pod choinkę: witaminy z żeń-szeniem z praktycznym kalendarzem na Nowy Rok – na każdy dzień pełen energii!


W promocji z kalendarzem książkowym dostępne są opakowania Bodymax Plus (200 tabletek) oraz Bodymax 50+ (2 razy 60 tabletek) natomiast Bodymax w płynie (1000 ml) dostępny jest z praktycznym kalendarzem ściennym.

 

Bodymax to suplementy diety zawierające kompleks witamin i unikalny wyciąg z żeń-szenia GGE®. Żeń-szeń, zwany także „korzeniem życia”, zmniejsza zmęczenie i przywraca energię, wspomaga sprawność fizyczną i umysłową oraz naturalne siły obronne organizmu. Wyciąg z żeń-szenia GGE® zawarty w Bodymax działa adaptogennie. Oznacza to, że aktywne składniki żeń-szenia, tzw. ginsenozydy, przetwarzane są w organizmie w zależności od potrzeby. W sytuacjach stresujących uspokajają, a kiedy potrzeba zwiększyć wydajność organizmu wzmagają działanie stymulujące. Żeń-szeń zawarty w Bodymax stopniowo przywraca naszemu organizmowi energię, byśmy mogli radzić sobie z codziennymi sytuacjami, nawet tymi bardzo trudnymi. Unikalny skład preparatu został opracowany przez skandynawskich specjalistów, a skuteczność działania wyciągu z żeń-szenia GGE® potwierdzają liczne badania. Z Bodymax oprócz zdrowej energii odzyskasz równowagę i kontrolę w każdej sytuacji.

Bodymax Plus to rozwiązanie idealne dla osób aktywnych na co dzień. Polecany jest
w długotrwałych, nadmiernych okresach wysiłku psychicznego i fizycznego, intensywnej pracy, a także w stresie. Bodymax 50+ oraz Bodymax w płynie są skierowane dla osób, które chcą cieszyć się aktywnym życiem bez względu na swój wiek oraz szukają codziennej dawki energii, która stopniowo przywróci im chęć do podejmowania kolejnych wyzwań. Produkty Bodymax to także wsparcie w okresie rekonwalescencji. Wariant w płynie jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy preferują taką formę produktu.

 

Podaruj swoim bliskim prezent pełen energii z praktycznym kalendarzem!

 

Cena produktów w promocyjnych zestawach z kalendarzem:

– Bodymax Plus (200 tabletek): ok. 95zł

– Bodymax 50+ (2×60 tabletek): ok. 65 zł

– Bodymax w płynie: ok. 44 zł

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<