Aktualności

„Developing Agile Leaders through Action Learning, czyli jak rozwijać zwinnych liderów?”

„Developing Agile Leaders through Action Learning, czyli jak rozwijać zwinnych liderów?”

12 października, 2016 0 komentarzy
Termin: 19-20.10.2016

Miejsce: Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98, Warszawa

Tegoroczna konferencja Światowego Instytutu Action Learning skupi się wokół rozwoju agile leaders (czyli zwinnych liderów) w biznesie i innych typach organizacji poprzez metodę Action Learning.

W aktywnej formie będziemy uczyć się cech skutecznych liderów oraz sposobów na ich rozwój. Podejmiemy temat przywództwa nie tylko w zarządzaniu projektami typu agile, ale także w innych przypadkach, gdy zaradność, zręczność, szybkość podejmowania decyzji i umiejętność skutecznej pracy w zespole jest konieczna, aby osiągać efektywność biznesową.
W trakcie prelekcji i warsztatów skupimy się na nauce w działaniu (Action Learning) oraz tego, jak za pomocą tej prostej i wyjątkowo skutecznej metody rozwijać liderów w organizacjach XXI wieku. Cały dzień będzie oparty na warsztatach i praktycznym wykorzystaniu metody.
Zamysłem konferencji jest także networking, czyli budowanie relacji. Pragniemy stworzyć niepowtarzalną okazję osobom z Polski i zagranicy do nawiązania międzynarodowych kontaktów i budowania partnerstw, które w przyszłości okażą się korzystne i twórcze. Zatem, będzie dość czasu na rozmowy w kuluarach, wymianę doświadczeń, wizytówek, pomysłów i propozycji.

Zapraszamy na stronę by zobaczyć szczegóły konferencji: http://konferencja.certes.pl/o-konferencji/

Zobacz Program_konferencji_19-20.10.2016

ewam

Zapisz

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<