Aktualności

Event- zrobić czy nie zrobić oto jest pytanie?

Event- zrobić czy nie zrobić oto jest pytanie?

12 marca, 2015 0 komentarzy

Jedni mówią, że to starta czasu i pieniędzy?

Ale drudzy przygotowując się solidnie mówią, że nie ma lepszego narzędzia.

Pytanie jaki cel stawiamy wspomnianemu wydarzeniu, po co je robimy i co chcemy osiągnąć? Z naszych doświadczeń wynika, że eventy umożliwiają oderwanie się od codziennej pracy i całkowitym skupieniu na proponowanych zajęciach.  Masz również możliwość,  by spotkać się z ludźmi z którymi nie masz możliwości się spotkać na co dzień. Jesteśmy pewni, że taka formuła spotkania spowoduje efekt synergii dzięki połączeniu aktywnego spędzania czasu i pracy warsztatowej. Event dla nas to pewna historia, którą tworzymy wspólnie z Klientem. Dążymy do tego, by na koniec spotkania  każdy uczestnik był zainspirowany do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie.

Mając na względzie efektywność biznesową, szczególnie polecamy swoim Klientom poniższe aktywności:

 

Kino Akcji.

 

10685437_1001428619871282_4187388823881897854_nNakręcimy z Waszym zespołem scenę rodem z hollywodzkiego kina akcji. Nauczymy Was w absolutnie bezpieczny sposób choreografii walki, nauczymy jak zagrać ją w filmie, a efekt który dostaniecie niejednemu zmrozi krew w żyłach! Wszystko to realizowane przez samych ekspertów pracujących na  co dzień na europejskich planach filmowych.

 

 

 

 

Warsztaty z wykorzystaniem Maszyny Goldberga.

 

zdWarsztaty z wykorzystaniem gry outdoorowej. Uczestnicy biorą udział w performansie tworzenia i uruchamiania Mechanizmu Goldberga, w którym jedna kulka potrafi uruchomić całą machinę. Wszystkie elementy mechanizmu na zasadzie reakcji łańcuchowej utworzą jedno wspólne domino. Zadaniem uczestników jest zbudować oraz połączyć wszystkie elementy w precyzyjny i działający sposób tak, aby mechanizm zadziałał bezbłędnie i oczarował widzów podczas wielkiego finału.

 

Powyższe warsztaty rekomendujemy jako uzupełnienie szkoleń z zakresu: zarządzania, współpracy w zespole, delegowania zadań, budowania relacji.

 

 „Rzeczywistość rozszerzona”

 

Przedsiębiorca na urlopie 4-godzinny warsztat oparty o grę symulacyjną w realiach biznesowych: gra stawia wyzwanie, warsztat buduje kompetencje. Uczestnicy przyzwyczajają się do korzystania ze swoich kompetencji w rzeczywistych sytuacjach.Warsztat może być przeprowadzony dla grupy liczącej 3 do 300 osób a jego efekt to stworzenie konkretnego planu rozwoju dla zespołu. Gra posiada kilka wersji umożliwiających rozwój wybranych kompetencji, czyli oferuje możliwość dopasowania do Państwa aktualnych potrzeb oraz dostosowuje swój poziom trudności do doświadczenia grupy.

 

 

 

Gra scenariuszowa „AGENT”

 

Od kolegi do szefa – krótki poradnik dla świeżo upieczonych kierowników „Agent” to opcja dla osób nastawionych na przygodę i niespodzianki. Uczestnicy spotkania zostaną podzieleni na rywalizujące zespoły. Do wykonania będą mieli liczne, niecodzienne konkurencje. Na zwycięzców poszczególnych zadań będą czekały premie, zaś na zwycięzców całego spotkania atrakcyjne nagrody.

 

 

 

 

 Turniej teambuildingowy

 

To propozycja naszej firmy skierowana przede wszystkim do klientów, którzy planują imprezy integracyjne dla swoich pracowników, kontrahentów czy inwestorów.  Formuła zabawy pozwala spróbować wielu atrakcji, angażuje wszystkich uczestników, zawiera elementy pozytywnej rywalizacji, a jednocześnie nie wymaga wysokiego budżetu. Grupa zostaje podzielona na zespoły, które rywalizują ze sobą, zbierając punkty na kolejnych stanowiskach. Wszystkie zabawy wymagają błyskotliwości, współdziałania w grupie czy sprawności fizycznej, a jednocześnie dostarczają niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy.

 

Przywództwo narracyjne

 

glasses-272401_1280Narracyjność już dawno wkroczyła do myśli marketingowej. Praktycznie każda marka, każda kampania reklamowa ma swoją narrację, czasem bardziej, czasem mniej czytelną, ale zawsze obecną. Niedawno zrodzoną ideą jest Przywództwo Narracyjne, która to doktryna pomaga liderowi dostrzec swój zespół nie tylko jako zbiór ciekawych osobistych opowieści, które określają tożsamość jego członków, ale także jako elastyczny, ciągle aktualizujący się organizm, który można kształtować właśnie za pomocą opowieści. Gdy chcemy przekazać jakąś treść i naszym celem jest ugruntowanie tej treści w głowie odbiorcy, najlepszą metodą gwarantującą osiągnięcie celu jest ujęcie przekazu w formie anegdoty. Praktycznym rozwinięciem prelekcji będą warsztaty z tworzenia bajek, w których uczestnicy będą mogli w twórczy sposób zawrzeć wyniesioną z prelekcji wiedzę, zaś zajęcia outdoorowe następnego dnia stanowić będą ukoronowanie historii, które zostaną stworzone podczas całego eventu.

 

  I.S.C to nowoczesny, taktyczny system walki.

 

Dostarczamy programy i rozwiązania treningowe, skupiając się na walce w survival 20140907_KMAW_Kids-3stresie z wysokim zagrożeniem życia. Głównym celem szkolenia izraelskich sił specjalnych są agresja i upór. Jakże potrzebne cechy w działaniach biznesowych i korporacyjnych. Analogię tę od dawna już stosują profesjonalni biznesowi trenerzy. Nasze szkolenia pozwolą zmotywować Twój zespół, nauczą jak działać mimo przeciwności, jak nie brać jeńców. To prawdziwa „sztuka wojny”. Nasz zespół szkoleniowców jest w stanie opracować program zbudowany specjalnie dla Twojego zespołu, Twojej firmy oraz dostarczy profesjonalny raport/ocenę dotyczącą uczestników szkolenia.

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas spus@spus.edu.pl lub zadzwoń: 696 083 871

Więcej informacji znajdziesz wchodząc na stronę:  http://spus.edu.pl/eventy-wydarzenia/

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<