Aktualności

Firmowa integracja

Firmowa integracja

11 sierpnia, 2014 0 komentarzy

Tegoroczne lato zachęca do organizowania imprez plenerowych – zarówno w gronie przyjaciół, jak i firmowych spotkań integracyjnych.

Sprzyja temu typowo wakacyjna pogoda oraz piękna, polska przyroda, które są wystarczającymi argumentami do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać na łonie natury.

Nic więc dziwnego, że organizatorzy imprez rezygnują z rezerwowania stolików w zamkniętych restauracjach, czy kafejkach. Zamiast tego wybierają coraz modniejszą ostatnio alternatywę, jaką jest urządzanie ogniska, grilla, czy innej formy zabawy plenerowej.

Organizacja dopięta na ostatni guzik

Obecnie, biwakowanie na łące czy w parku wcale nie ogranicza się do rozłożenia kilku koców i zapakowania prowiantu do wiklinowego koszyka. Kreatywność organizatorów dużych spotkań nie ma granic, a zatrudnienie profesjonalnych firm zewnętrznych pozwala zrealizować również te ekstrawaganckie pomysły.

Nawet jeśli spotkanie ma mieć bardziej elegancki, czy oficjalny charakter, można znaleźć rozwiązania, które pozwolą osiągnąć taki efekt. Przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi może uchronić wynajęcie dużych namiotów, a menu firmy kateringowej zaspokoi głód osób nielubiących czekać na samodzielnie upieczoną w ognisku kiełbasę. Nie bez znaczenia jest także miejsce, w którym firmowi znajomi będą mogli spokojnie usiąść, porozmawiać oraz się najeść. Trzeba zatem pamiętać, że przystrojenie stołów oraz schludna zastawa z pewnością umilą uczestnikom spotkania wspólnie spędzony czas.

Detale nie bez znaczenia

Dobry pomysł na oryginalną zastawę, to np. udekorowanie w spersonalizowany sposób talerzy, filiżanek i kieliszków. Najprostszym rozwiązaniem jest wówczas przyklejenie etykietek z wydrukowanymi napisami. Można do tego wykorzystać błyszczące etykiety od Avery Zweckform. Jeśli na opisach znajdą się imiona uczestników spotkania, da to jednocześnie gwarancję, że żadna osoba nie pomyli swojej szklanki ze szklaną sąsiada. Ma to duże znaczenie także ze względu na fakt, iż na piknikach zazwyczaj jest do rozdysponowania ograniczona ilość poszczególnych elementów zastawy. Etykiety od Avery Zweckform można samodzielnie zaprojektować, przez co są nie tylko praktyczne, ale jednocześnie ładne i oryginalne.

Imprezy plenerowe mogą mieć charakter oficjalny, lub bardziej swobodny. Takie spotkania wcale nie muszą przebiegać schematycznie i nudno, ponieważ da się je zorganizować bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w estetyczny, ciekawy sposób. 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<